Sherlock (2010) (seriál)

Geniality of this serial will burn you. It will burn your brain out of you!!!

Temný rytíř (2008)

"What do you believe in? Ha! What do you believe in?" Já věřím, že tenhle film bude obdivovat i rasa co přijde po lidech. Věřím, že Heath Leadger dostal Oscara oprávněně, věřím, že Nolan zde určil směr, kterým se budou filmy nějakou dobu ubírat. Věřím, že herci a scénaristi a ze sebe vydali vše a něco navíc. Věřím, že Joker bude synonymem slova "šílenství". A nevěřím, já vím, že tohle je skvělý film.

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Wow tak tam bych chtěl bydlet! Prohazují si tam manželky, spí tam každá z každým a ještě tam do toho leze mafie nebo vraždy nebo se tam někomu vrátí jeho neznámý člen rodiny, kterých tam má každý tucty. Prostě bydlete v Ulici nikdy tam není nuda....teda když tam budete déle tak ano.

Vysloužilí lvi (2003)

Velmi příjemný a neagresivní film. Herci hrají dobře (ústřední dvojice Duvall, Caine přinejmenším výborně), scénář krásně nasládlý a při historkách těch dvou dědů si přejete, aby to byli alespoň na chvíli Vaši dědové. Konec je sice trochu sentimentální, ale to tomuto filmu nakonec vůbec neškodí. Příjemné i na více shlédnutí.

Záhada sfingy (2008) (TV film) odpad!

Já vám řeknu jak to s tímhle filmem bylo. Pár znuděných 10 letých smradů se rozhodlo. že natočí film. Nabrali pár bezdomovců jako herce, koukli se Indyho a Laru Croft a ejhle měli "scénář" Nakonec museli někde vyhrabat něco hrozného na Dinu Meyer aby tam měli aspoň někoho kdo umí hrát a na videokameru natočili tohleto. Inu asi to s tím svým vtipem přehnali a navěky zprznili svět TV filmů tím že tam strčili nejhorší film, co jsem kdy viděl!!.