30 dní dlouhá noc (2007)

Tak tohle se mi fakt nelíbilo. Podle hodnocení zde jsem čekala něco víc. Pro mě to byly skoro dvě hodiny utrpení. Vážně nechápu hodnocení 3-4* :/

Pretty Woman (1990)

V dnešní době už naprostá klasika. Podle mě je v tomhle filmu vše, co v něm má být. Naivita, napětí, láska, romantika, rozpačitost...A vše má dobrý konec. Pro mě film, který mě neomrzí a ráda si ho kdykoli pustím :)

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Rázný, neúprosný, vtipný a s vybraným slovníčkem Zdeňka Pohlreicha je tento pořad pro mě jedničkou :D Vždy se ráda podívám a pobavím.

Padesát odstínů šedi (2015)

Kdybych se nejdříve podívala na film a pak si přečetla knížku, možná by se mi film líbil více, ale můj postup byl opačný, takže jsem z filmu měla velká očekávání a následné zklamání. Dokonce i podle samotného traileru jsem se na film těšila, ale... Myslím si, že by se film dal natočit daleko lépe a obsazení hlavních rolí ( Anastasie a Christian) by se dalo udělat taky líp.

Sněženky a machři po 25 letech (2008)

Naprosto zbytečný pokus o pokračování tak dobrého filmu - Sněženky a machři. Já osobně bych vůbec nepotřebovala vědět, jak skončili mladí hrdinové, kteří jsou ve svém pokročilém věku zklamání z očekávání života, ale raději bych zůstala ve sladké nevědomosti a pamatovala si hrdiny jako mladé školáky plné elánu a nadějí.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Jelikož byl v hlavní roli obsazen můj oblíbený herec, musela jsem si film pustit a čekalo mě velké zklamání. Podle mého názoru tato role nebyla to pravé ořechové pro DiCapria, ale na druhou stranu se s ní popral dobře. A děj filmu? Přišel mi o ničem a co teprve souboj s medvědem? Jak je možné, že hlavního hrdinu několikrát napadl a on přesto přežil? Ve skutečnosti podle mě nereálné.