Přístav (2015) (seriál) odpad!

Hodnotím poté,co jsem viděla několik upoutávek a z donucení asi tři díly (na návštěvě). Tak já vím,že i za totáče se točily seriály pro tu primitivnější část národa,ale proti tomuto veledílu je i Dynastie Nováků adept na oskara!

Sami (2015) (pořad)

Dávám 4 hvězdy,ale to jen proto,že dost pochybuji o tom,že účastníci této reality jsou na svém kousku ostrova opravdu sami. Nebo mám věřit tomu,že když si pár metrů od provizorního přístřešku prvního odpadlíka vykračují dva medvědi,je tam na to chudák sám? Nikdo by mu nepomohl,kdyby ho napadli? No nevím. Ale i tak se jedná o mimořádně poutavou a zajímavou záležitost. Těším se na další díly.

Svatojánský věneček (2015) (TV film)

Vydržela jsem do půlky,a i to jen se zatnutými zuby. Kdyby tam nehrál Liška,vyprdnu se na to úplně.

The Returned (2015) (seriál)

Baví mě to-prozatím.

Volejte Saulovi (2015) (seriál)

Ach Saule....lze tě nemilovat,ty hajzlíku jeden???!!!

Vraždy v kruhu (2015) (seriál)

Od úplného odpadu zachraňuje tento opus pouze Trojan. Stupidní dialogy,zbytečná astrologická linka. Těšila jsem se na trochu magie a záhad,ale marně.

Aféra (2014) (seriál)

Neokoukané tváře,žádná prvoplánová krása.Děj je vyprávěn zajímavě a napínavě. Díl od dílu větší závislost.

Agresivní virus (2014) (seriál)

Po třech dílech zatím za tři. Potěšil Sean Astin a celkově se casting vydařil. Pilot byl skvělý,ale pak to tak nějak začínalo váznout či co...možná jsem měla přílišná očekávání,nevím. A třeba ještě přijde překvapení...tak jako tak,dokoukám.

Cesta ven (2014)

Uvěřitelná Dudová,která,ač neherečka,dala své filmové Žanetě vše potřebné. Jinak film mě opět přesvědčil o tom,že tyto dvě mentality-bílá a černá-jen sotva najdou společnou řeč. Čest výjimkám,i takové znám. Romové jsou problém,se kterým si nikdo v Evropě neví rady a onu tolik potřebnou CESTU VEN zatím nikdo nenašel. A vlastně by možná stačilo,aby zákony platily pro všecky stejně. Nelze nevzpomenout na hit Orlíku.......morálku maj jinou,vychování taky,jak my nikdy nebudou,nevěř na zázraky.....