Památkáři (2014)

Človek celý film čaká čo sa stane, čaká čo príde ...a nakoniec sa nestane a nepríde nič. Niekto umrie, vybrakujú tri doly plné obrazov a to je celé. Postavy absolútne nedostali šancu, nemajú príbeh, nezaslúžia si žiadne sympatizuje,akoby túto prázdnosť postáv chcel Clooney vykompenzovať skvelými hercami ktorých do nich obsadil. Celé je to až moc osekané a prázdne. A ešte tie občasne moralistické kecy Clooneyho o zachovaní civilizácie kazia už tak dosť malý filmový zážitok. *** len za oldschool obsadenie

Gauneři (1992)

Veľmi dlho som sa tomuto filmu bránil..nakoniec ale som sa neubránil a musím povedať že je skvelý. Pomerne jednoduchá predloha sa z rúk Tarantina stáva legendou..dialogy a hereceké výkony sa len tak ľahko zabudnúť nedajú..tento film má skrytý náboj ktorý odhalí hlavňe tŕpezlivý fanúšik..vrele odporúčam..je to akoby Tarantinov nácvik na Pulp Fiction jeho rukopis je tu naozaj badatelný.

Red (2010)

Osobne som čakal že to bude o niečo serióznejšie a reálnejšie. Na poli reálnosti ma to sklamalo, ale herecké výkoný to dali tak nejak do rovnováhy. Film upúta a vtiahne,ale treba vypnúť mozog,alebo ho aspoň stíšiť.

Trosečník (2000)

Wislon sa stal legendou, pomaly ako tento film. Malokto natočí takéto ukážkové survival-drama a udrží diváka 143 min v očakávaní. Hanks je vo filme úžasný, všetko mal na ramenách a geniálne to podržal. Keby je tam iný menej skúsený herec, možno by tento film každý prehliadol. Klobúk doľava.

Sviňák (2013)

Sakra chorý film.Kto aspoň vie kto je to Welsh tak asi vie čo čakať. Párkrát som si musel počas pozerania povedať WTF čo to kurva ten chlap robí. Je obdivuhodné aký slizký dokáže McAvoy byť, klobúk doľava za jeho herecký výkon. Inak film neurazí a diváka čo už kde čo videl aj nadchne.

NON-STOP (2014)

Neesonovka je dobré označenie pre tento film. Dobré tempo,solídna zápletka..ale ten koniec je fakt len pre bezmozgovitého diváka. Ja som si prišiel na svoje a zabavil som sa. Aj keď po dopozeraní nie je tak ťažké zabudnúť na tento film.