Dáma na kolejích (1966)

Mějte rozum, paní Kučerová... Ženská musí bejt potvora!

Footloose (1984)

Bejkn ako fešný nebojácny tanečník? Prečo nie?! Jeho vábivé pohyby lahodili mojim očiam a parádna hudbička, na ktorú sa vlnil, potešila zase moje uši. Párkrát som si u toho aj dupla nožkou a luskla prstami. Na chvílu som si aj predstavila, aké by to bolo, byť v jeho náručí. Len pastorova dcéra nemusela vyzerať ako transvestita.

Noční můra v Elm Street 3: Bojovníci ze sna (1987)

Na mňa až príliš fantasy. A na Freddyho myslím tiež. Od minula o dost vylepšil svoje schopnosti, takže už to nieje len pobehovanie, hihňanie sa a robenie bububu.. Aby sa sily trochu vyrovnali, šupli mu do sna nie jednoho, ale hned niekoľkých harantov a to megakúzelných, nech to nemá také jednoduché.

Noční můra v Elm Street 2: Freddyho pomsta (1985)

Freddy opať rebeluje. Je to krvavejšie, s lepšou atmosférou a sympatickejšími hercami. A to, že vystúpil zo sna a zabíjal pomocou inej osoby mi vobec nevadilo, ba skor naopak, konečne trochu vzrúša.

Noční můra v Elm Street (1984)

Britvoruký Fredy - lámač ženských a mužských snov. Strašidelný ani moc nie, skor podivínsky. Tajomná atmosféra okolo neho je fajn, ale akonáhle sa zjaví, posobí to trochu komicky.

Spása (2014)

A ja bláhová som dúfala, že aj keď tu hrá Eva, može to za niečo stáť. Bohužiaľ, ani jej neprítomnosť by to nevytrhla z biedy. Umelé, lacné, bez atmosféry a vhodných hercov. Ok, možno by sa 2 fajnový fúzači našli, ale to je na dobrý western kurňa málo!

ReGOREgitated Sacrifice (2008) odpad!

Ano, blití. Všudepřítomné, průsvitné, žluté, červené.. do hlavy, do břicha, do vany, na kozy, kam jen chcete. A aby toho nebylo málo, tak vás ještě několikrát ty kundy i pochčijou. Jako bonus - pavouk zašitý ve vagíne.. Krásná podívaná! Všem vřele nedoporučuji.

12 hrdinů (2018)

Imidžovka, z ktorej vám možno trochu ublinkne. Príbeh o 12-tich odvážnych superhrdinoch, ktorí dokážu vyhrať boj v oslabení v rekordnom čase, s nimimom strát a s úsmevom na tvári. Samozrejme nemožu chýbať ani veľké gestá, bez ktorých by to nebolo to pravé.. americké..

Planeta nezadaných (2016)

Co za magiczna komedia, bez głupiego teatru. Ze śmiechu złapiesz brzuch, będziesz płakać z podniecenia, a twoje serce ogrzeje cię tak wielką miłością i szczerością. Ponadto film ma znakomite aktorstwo, inteligentne dialogi i świetne utwory. I, oczywiście, brak też księcia na białym koniu. Spójrz na to sam, a nie będziesz żałować. Och, jak ja kocham ten film.

Volný pád (2013)

Konečne film, ktorý ulahodil mojim zmyslom. Príbeh mladíka, ktorému sa život obrátil v jednom momente hore nohami. Je mi jasné, že to chalan nemal ľahké. Na jednej strane spokojný, zabehnutý život a na druhej niečo nové, atraktívne, vzrušujúce. Úplne chápem jeho klamstvám. Kto by chcel stratiť všetko, čo v živote nadobudol a byť spoločnosťou opovrhovaný len preto, že spoznal niečo, čo ho robilo "slobodným"? Mark bol veľmi atraktívny, rovnako ako jeho "behací" kámoš a aj vďaka tomu sa na nich veľmi príjemne pozeralo. Mark mi naviac strašne pripomínal Martina Písaříka, takže som z neho nemohla spustiť oči a pri cicmacích scénkach sa mi dokonca zatajoval dych. Záver zahrial na srdci a už sa teším na pripravované pokračovnie.