Zilionáři (2016)

Zach Galifianakis mě nezklamal a jako obvykle výborně zahrál srandovního tlouštíka. Více, jak 60% ale dát Zilionářům nemohu, protože film jako takový je neskutečná ptákovina.

Zjizvená tvář (1983)

Dlouho jsem odkládal skouknutí tohoto filmu, protože je přes třicet let starý. Teď ale mohu říci, že jsem se úplně zbytečně obával zklamání a ztráty času, protože i přes své staří je to klenot mezi filmy. Al Pacino v roli Tonyho Montany mě naprosto ohromil svými charakterovými vlastnostmi a chápu proč někteří lidé se na tento snímek dívají stále dokola. Lidi, kteří si jedou hustle money by se na Scarface měli podivat povinně a to i přesto, že konec filmu nedopadl úplně nejlépe pro hlavního hrdinu.

Zmizelá (2012)

Amanda Seyfried zde zahrála mnohem odvážnější holku, nežli ve filmu Vyměřený čas. Podle mě je to průměrný film, když ho neuvidíte, tak o nic nepřijdete.

Zpráva o skutečné ceně laciných potravin (2009) (TV film)

Pro mě osobně velice přínosný dokumentární pořad. Netušil jsem jak moc a do jaké míry se dnes potraviny šidí. To vše za účelem profitu a konkurenceschopnosti? Po zkouknutí jsem změnil úhel pohledu na některé potraviny. Především na rajčata a kuřecí prsa.

20ers: Making of... (2008)

Nevšední pamětní projekt. Dnes už se na 20ers dívám trochu jinak a vnímám jak se doba mění a jak čas letí, rozhovory jsou však zajímavé i dnes. Doufám že za dva roky vyjde podobný projekt s názvem 30ers.