Příchozí (2016)

Videl som to už dávno, asi 6 krát, ale neviem si pomôsť. Pre mňa je to čisté porno, hudba, obraz atmosféra, tajomný mimozemšťania, žiadne výbuchy, násilie hrdinstvo, mimo klasickej predlohy... Neskutočne mi tento film sadol. A ked som to pozeral naposledy, už to bolo s pocitom a vedomim, že mam niekolko mesacnu dceru a nemozem povedať ze by som si nepoplakal. U mňa patri tento film medzi top 10-inu.... Tvorcovia trafili tu spravnu strunu.

Lil Peep: Pro každého vším (2019)

Realny dokument o mladom talentovanom človeku. Skvela hudba. Bolo zvlastne vidiet malého Peepa. Velke nevinne oči... Škoda ho no

Umění tančit v dešti (2019)

Další film o psovi? :D Nemyslel som si ze to dopozeram. Ale bolo fakt dobre, emocie len tak srsali.

Klaus (2019)

Pri pozerani sme bezali do porodnice, cize by bol hriech dat tomu menej ako 5* :) Velmi príjemne pozeranie.

Trhlina (2019)

Slovenske filmy zo zasady nepozeram. Teda okrem perinbaby. Moje hodnotenie je dost optimisticke aj vdaka tomu. Fakt mile prekvapenie. Nemal som ani tusenie co čakať. Hudba trocha prehnana miestami prredvidatelne scény. Ale aj tak. Celkovo farba filmu prostredie ktore poznam a pribeh ktory nebol az tak marny ma bavili. Podotýkam nemal som tusenie o co sa ide jednat. 4* su za to ze ma to bavilo. Nebudem komentovat herecke výkony