Ssawoomeui gisool (2006)

V boji nejsou žádná pravidla. Kluk, který je otloukánek, ale nechce jím být a mistr, který nechce být mistrem, ale stane se jím. Kluk se pomstí a mistr bude poražen nebo ne? Počkejte si na konec.

Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)

Retro komedie, kde se musí spojit úhlavní nepřátelé, aby zabránili ničemu menšímu než zkáze světa. Ritchieho filmy mám rád a budu velice rád až se zase vrátí ke gangsterkám, které mu tak náramně jdou.

Spící agent (2015)

Po zmáčknutí vypínače, se z Jesseho stane profesionální zabiják, který neví co dělá. Těšil jsem se na pořádnou podívanou a místo toho jsem dostal slušné béčko. Tomuto filmu uškodilo to, že se příběh odehrává víceméně na jednom místě.

Gunman: Muž na odstřel (2015)

Ach jo. Zase hrdina, kterému nemůžou ublížit a on sám je zbraň hromadného ničení. Nemůžu pochopit v čem spočívá mysterióznost tohoto filmu. Možná si to měl Bardem a Penn prohodit.

Pixely (2015)

Taková nuda až to bolí. Vtipné to rozhodně není a napínavé už tuplem ne.

Creed (2015)

Sportovní klasika, nikoho to nepřekvapí. Sly se ovšem posunul zase o jeden level výš a dokazuje, že na stará kolena hrát prostě umí.

Pan Holmes (2015)

Očekávejte nejnudnější případ pana Holmese. Starý mrzout Holmes cítí, že se blíží jeho konec a proto se začne věnovat synovi své domácí, i přes její odpor. Někdy to vypadá, že má pan Holmes spadeno na malé chlapce a to by byl aspoň zajímavý zvrat. Na kvalitě nepřidává ani alzheimer, který Holmese dostihl v plné síle. Tento film ocení jen opravdový milovník Sherlocka, což já nejspíš nejsem.

Papírová města (2015)

Film o hledání tajemné dívky, předcházející nejnapínavější noci jednoho mladého muže. Extrémně nebezpečné obočí Cary, do kterého se tento mladík zamiluje na první pohled, zkomplikuje jeho "přizdisráčství". V okamžiku, kdy špatně pochopí svoji druhou šanci, se bezhlavě žene napříč Amerikou za nejistým koncem. Měl spíš skončit s Halston.

Bojovník (2015)

Další z mnoha pohádek, které Hollywood natáčí snad každý půl rok. Semletý bývalý šampion hledá cestu zpátky k navrácení své odcizené dcery. Jak to dopadne snad nemusím dodávat.

Po krk v extázi (2004)

Nudná gangsterka, která nevyvolává žádnou reakci. Autor se snaží divákovi naservírovat v jakém je Craig nebezpečí, ale jemu fakticky nic nehrozí. S Ritcheym se to nedá srovnávat, protože jeho filmy z tohoto prostředí jsou daleko kvalitnější a tak se podívejte raději na jeho filmy než na tento. Říkám si, že Craig se do kladných rolí nehodí a tak mě potěšil konec.