Syn temnoty (2019)

Nuže.. Mě osobně film nezaujal, jediné co se mi na filmu líbilo, je závěrečná píseň od Billie 😀

Poslední turné (2018)

Řekla bych, že myšlenka a herecký výkon Sarah J.P. není vůbec špatný. Pravda, celý film jsem čekala, kam se to tedy dopracuje a ono ve finále vlastně nikam. Je to o jedné špatné zprávě a o jednom dni vstřebávání dané zprávy. Nic víc, nic míň na povrch. Ale když se chce člověk asi hodně zamyslet a brát to trochu víc do hloubky, tak nějaká hlubší myšlenka v tom je. Vstřebávání pocitů, uvědomění se. Nuže, za mě 60/50 a těch 10 za to, že Sarah mám hrozně moc ráda.

Nails (2017)

Tento horor bych neřadila ani mezi odpad, ani mezi nejlepší. Jsou to takové 2,5 hvězdičky max tři. Atmosféra filmu špatná nebyla, myšlenka také ne. Ale hercům jsem to moc nevěřila a "Nehet" mohl být rozhodně lépe propracovaný, docela mě mrzí, že dnes už ztrácejí horory na detailech. Netvor, který má svítící oči, umělou plastickou tvář s výjimkou pár odchlípnutých nehtů na noze je docela slabota. Pořád tajně doufám, že se dostanu k novému hororu, který bude mít svou příšeru vážně dobře propracovanou, ale Nails mezi ně rozhodně nepatří. 3 hvězdičky za snahu, dobrou atmosféru a že jsem nemusela tolik litovat toho času stráveného u tohoto snímku.