RyuzakiSE

Nějakej shit.

Skype: ryuzakisceneerlichman

<< předchozí 1 2 3
    • 18.7.2016  20:41
    Zankjó no Terror (TV seriál) (2014)

Jsem hodně moc ráda, že tohle anime nemělo otevřený konec a nebude pokračování. Akorát by mu to uškodilo.

• 1.5.2016  20:22
    Gantz (TV seriál) (2004)

Četla jsem mangu, viděla anime... musím říct, že anime se mi líbilo více, co se cca do 18. dílu týče. Některé vedlejší postavy byly inteligentnější, celkově anime nabíralo většího dramatu a psychologie. Poté přišel zvrat - jak to tak bývá, přišla část, kterou si autoři vymysleli, aby nemuseli pokračovat podle mangy. Asi proto, že něměli peníze na několik desítek epizod navíc (odpovídalo by to tedy manze, která má 383 kapitol). Každopádně musím říct, že ta část nebyla vůbec špatná, naopak se mi moc líbila, ale stejně bych byla radši, kdyby se drželi mangy. Nah, teď k samotnému anime bez porovnání s mangou - bylo super, napětí jak prase, takže jsem musela přeskakovat, protože to napětí se nedalo, hodně mě zajímalo, jak to vše dopadne a na některé části se nedalo moc koukat, páč tady je brutality požehnaně (ovšem třeba na Genocyber to nemá). Moc se mi líbila psychologie postav. Nejvíc jsem si oblíbila Kurono Keie, hlavní postavu, který postupně nabíral víc zkušeností a už to nebyl jen nerozhodný ňouma. Nishi byl též dobrý, takový malý povrchní provokatér, který tomu dodal grády... ale poté dostal, co proto. Nejvíc mě štvala Kishimoto, která se tam pohybovala tak rozespale, jako když právě vstane z postele a neví momentálně, o co jde. Kdyby tam nebyla, možná by postav zemřelo méně. Nuž co by to bylo za anime v tomto žánru, kdyby tam chyběla nějaká netušící kozatice, která zaviní víc škody než užitku. Avšak, já jsem spokojená, Gantz se stalo mým nejoblíbenějším anime, i když bych byla ráda, kdyby anime mělo více epizod. Celkově to hodnotím 5*, nebudu zbytečně odebírat hvězdičky, protože jak bývá zvykem, anime se většinou mangou pořádně neřídí... jinak pro nadšence- Gantz má pokračování v podobě další mangy, která se nazývá Gantz:G, tak můžete tomu dát šanci.

• 25.3.2016  23:04
    Durarara!! (TV seriál) (2010)

Hovadina.

• 25.3.2016  21:22
    Sedm zlotřilců z cely 206 (TV seriál) (2010)

Prostě citová vydírárna, co čekat, je to drama a navíc z doby poválečné, huh, to už by se snad dalo očkávat, že to žádná komedie nebude. Drama, víceméně, je založené na emocích, tak se nedivte, jestli tenhle žánr nemáte rádi, rovnou tohle anime ani nezapínejte, protože je to v jiných dramatech víceméně to samý. /// Tohle anime jsem viděla jako 12 letá holka, kdy mě dostávala každá epizoda, poprvé jsem zažila pocit, kdy mi bylo postav opravdu líto a nešetřila jsem slzami, prostě nejsem silná osobnost a nějak jsem se do postav vžila a napínavě proseděla u seriálu až do 3 do rána. Mě se to líbilo, ale znova bych si to nepustila, protože tenhle typ anime (jako např. na Death Note)... na to se prostě nedá kouknout víckrát než jednou, podívejte se na to a pochopíte. Víc k tomuhle nemám co říct, kdo má rád drama, ten si na své přijde...

• 25.3.2016  14:54

Je to prostě drama, někomu tenhle žánr sedne, někomu zase ne. V tomhle žánru jsou často zakomponované dlouhé a pro někoho nudné dialogy, ovšem, člověk se do toho musí vcítit a ten děj vnímat, abyste přišli na to, o co jde... jinak je to prostě těžký. Poprvé mi film také přišel nudný, tak jsem to vzdala, ale až napodruhý jsem si přišla na chuť. Je to skvělé dílo, opravdu, pokud máte rádi drama, je to přesně pro vás, obsahuje vše, co by kvalitní drama mělo obsahovat. Navíc KAU mají skvělé herecké obsazení, hlavně sjetá fetka v podání Kryštofa Hádka, nemůžu si stěžovat. Dala bych něco mezi 4-5 hvězdiček za rozpačitý za trochu nudnější začátek, který může odradit, ale přikláním se k těm čtyřem.

• 13.2.2016  22:14
    Deadpool (2016)

Humorem to bylo něco úžasného, kino se řehtalo od začátku do konce. Deadpool jako postava je moc boží, zbožňuju ho, moc jsem si ho oblíbila. Ale co se týče po obsahové části děje, bylo to slabší, opravdu jsem čekala něco víc, než jen honění se za holkou jinačím způsobem, než je známo. Možná mám vysoké nároky, nevím, ale cítím po zhlédnutí zklamání...

• 9.12.2015  21:28
    Zlatá mládež (TV pořad) (2015)

Tak tohle mě dostalo. Buzna jako model do gay magazínů, nafrněná blondýna s vlasy za patnáct tisíc, vietnamka, který neustále bolí hlava, metalák, ten zas má po pár kolečkách běhu podezření na infarkt a student práv. Lepší parta se nemohla sejít. Smíchy jsem se trhala od začátku do konce. Prej já to nosit nebudu, mě je to velký, necejtím se v tom... Jako komedie moc dobrá, ale lidi jsou tam fakt na přesdržku. Chápu, že kdyby tam nebyli divnolidi, tak to nikoho nebaví, ale i tak. Tohle je nemožný.

• 17.11.2015  17:03
    Amnesia (TV seriál) (2013)

Dobrej potrat toto. Ufňukaná holka s výpadkem paměti tu dlouho nebyla. 12 náhodně splácaných dílů (autor má zřejmě neuspořádané myšlenky) bez toho, aniž by bylo pochopeno, co se děje (je spousta seriálů, kde je příběh k nepochopení, ale hlavní myšlenku mají, o tomhle anime se to říct nedá). No, víceméně, celé anime je velice úsměvné, Heroine má problém, s kterým by každý jiný zašel do nemocnice, ale objeví se podivín, co vypadá jak elf a nakecá jí, že by jí prohlídka akorát uškodila, lol. Vypadá to, jakoby trpěla spíše těžkými halucinacemi způsobené smícháním LSD a lysohlávek dohromady. Všechno doplňují "chlapci" vypadající jako buzeranti a s postavou tak tenkou, že byste je mohli navlíct jako nit na jehlu. Tohle je opravdu nepovedená parodie.

• 16.10.2015  12:55

Tohle by chtělo povinně pouštět ve školách, protože přednášky jsou pro žáky, jak se říká, úplně k ničemu. Requiem za sen je ztělesnění toho, jak může narkoman dopadnout a kam až to může zajít. Je to skvělé na zamyšlení. Možná je scénář děravý, ale dokáže člověku zasáhnout do psychiky a svědomí. Za mne 5*.

• 14.10.2015  13:12

Sice mi to připomíná Hvězdy nám nepřály, ale tohle není na rozdíl úplná citová vydírárna a červená knihovna. Je to i celkem vtipně pojaté, příjemné postavy mi padly do noty. Vtáhlo mě to do děje. Doufám, že budu mít někdy možnost přečíst si knížku. Me & Earl & the Dying Girl bych zařadila jako můj nejoblíbenější film v poslední době.

• 14.10.2015  10:35

Tento film rozhodně není pro každého, buď se někdo bude nudit, nebo se bude nadšeně bavit, není to nazváno dramatem jen tak nadarmo. První dvě třetiny filmu můžeme pozorovat, jak se rodinka snaží se smrtí Angeliky vyrovnat a pokračovat dál ve své denní rutině. V poslední třetině jako by se vše zvrtlo a v té chvíli začnete chápat, proč Angelika z okna vyskočila. Řecká výchova a způsob žití se hold od naší trochu liší. Ale tahle rodinka by potřebovala spíše navštívit psychologa. Za mne 4*.

• 24.9.2015  19:43
    Steins;Gate (TV seriál) (2011)

Anime má velice zmatený a pomalý rozjezd. Ne každý to stráví. Pak už je to lepší a lepší...

• 21.9.2015  10:50
    Elfen Lied (TV seriál) (2004)

Velice sporné anime, jedna půlka ho nesnáší a druhá miluje. Podle mne byl nápad skvělý a propracovaný tak, aby vám šáhl do svědomí. Rozhodně jsem se nenudila, děj doprovázrela tragédie, kamarádství, romantika, strach, pochopení i nepochopení, ecchi a samozřejmě i gore. Já si stěžovat skoro nemůžu, až na kresbu, která mi lezla krkem. Anime víceméně splnilo mé očekávání.

• 21.9.2015  10:34
    Přehlídka smrti (TV seriál) (2015)

Skvělé originální psychologické anime. Propracované a dojemné. Líbí se mi, že v anime se postupně vše objasňuje a není to jen na jedno brdo. Skvěle si umí pohrát s lidskou psychikou a dohnat k zamyšlení nad tím, jestli by bylo dobré si života začít vážit.

• 21.9.2015  10:21
    Devil May Cry (TV seriál) (2007)

Na začátku chci říct, že nebudu hodnoti hru, protože jsem jí nehrála. Mé dojmy jsou takové, že se jedná o klišé vraždění démonů a nepodstatných řečí. Děj tam nevidím skoro žádný, vlastně žádný, nepočítám-li stále honění se za démony.. Pokud hra příběh má, mohli autoři příběh 'vdechnout' i do seriálu, protože tohle akorát lidi, co hru nehráli, odradí už u 3. dílu. Všechny díly, jakoby byly jen stereotypy pořád dokola, jen by se měnily postavy. Navíc protivníci jsou spíš roztomilý ňoumové, které dotyční zabijou do pár vteřin bez škrábnutí. Vše uzavírá naprosto nepřemožitelný Dante, Miss Lady s otřesným dabingem (vůbec se k ní nehodí) a malá Patty, která je tam víceméně jen na ozdobu.

• 21.8.2015  18:56
    Sword Art Online (TV seriál) (2012)

Děj nezáživný a nudný, asi to bude proto, že nejsem gamer. SAO se mi zdá moc přeceňované, ničím výjimečné. Zkoukla jsem 5 dílů a naprosto mi to stačilo.

• 21.8.2015  18:54
    Kiseidžú: Sei no kakuricu (TV seriál) (2014)

Super sci-fi. Jedno z mála, co mě ze sci-fi anime zaujalo. Zdá se mi to býti inspirované Tokyo Ghoul, ale vzato děj u PTM je daleko propracovanější a záživnější než u TG. Gore tu též je. Navíc hrdina až takový pako (narozdíl od toho z TG, nepamatuju si jeho jméno) není. Děj může rozplakat, také je plno vtipných momentů. A Migi je prostě super! Horrorové části jsou spíše ke konci... ale stojí to za to. Asi nejlepší anime, co jsem kdy viděla.

• 21.8.2015  15:15
    Tokyo Ghoul (TV seriál) (2014)

Pitchovina největšího kalibru. 10 z 12 epizod naprosto nenaplňujících, nedůležitých. Všechno doplňuje ufňukaný a neschopný hlavní hrdina, který akorát publikum naštve. Proč tak vysoké hodnocení? Kvůli ději? Ten byl velice bídný a nesmyslné boje tomu přidávaly ještě větší bídnost. Mrzela mě cenzura, co se gore scén týče. Tohle bych označila za nejpřeceňovanější anime v poslední době.

• 3.8.2015  11:22

Ach jo, producent jako by tu knížku vůbec nečetl...

• 1.8.2015  11:09
    V hlavě (2015)

Mě se tenhle animák moc líbil. Miluju Depku (Smutek), která všechno úplně zazdila :3, její hlášky - k nezaplacení. Nemám tomu co vytknout, prostě klasická Pixarovka, která mě moc potěšila ^^ 5*

• 12.3.2015  17:40

Kravina, kravina a ještě jednou kravina. Byli jsme na tom se třídou... měli jsme si odhlasovat, jestli pujdem na Zlobu nebo na Rio 2. Kdybych bývala věděla, že tohle je jen další klišé typu re-make, tak se přiklonim k Rio. Skoro celý film jsem se nudila a jak jsem zpozorovala, tak se někteří spolužáci nudili taky. Až tak, že začali po ostatních házet popcorn. Aspoň celé utrpení zachránila věta od spolužačky: 'to lesbický porno je ale nuda'.

• 7.3.2015  10:41

Citová vydírárna postavená na nemoci dvou lidí, kteří se do sebe 'zamilují'. Prostě klišé jako každý jiný 'romantický film'. Na tuhle tématiku je stokrát lepší Je to i můj život...

• 4.3.2015  16:58
    Lady a Tramp (1955)

Když se koukám na datum 'vypuštění do světa', nemůžu uvěřit, že je to z roku 1955. Animace je opravdu moc pěkná (jako ostatní disneyovky). Příběh sice asi trochu jednodušší... ale mne jako malou velice zaujal, troufám si říct, že tohle byl můj v dětství nejoblíbenější animovaný film (společně s Lvím králem a 101 delmatinů). A ta legendární scénka se špagetami je prostě nezapomenutelná... dávám za vše 5*.

• 17.2.2015  15:12
    Maria Holic (TV seriál) (2009)

Tolik bláznů a šílenců v jednom anime se jen tak nevidí.

• 17.2.2015  15:11

Citová vydírárna! Nad tím nelze nebrečet. Totálně vás to dostane...

• 17.2.2015  15:08

Krutý a pravdivý to příběh. Taktéž docela silný. Nejsem zvyklá na takové propracování bez hudby a plno keců v jedné na mě strašně dlouhé scéně, proto jsem se povětšinu filmu nudila. Ale i tak... jedna část ve filmu (nebudu psát jaká, abyste nepřišli o překvapení) mě zasáhla. Na Křížovou cestu už bych se ale znova nepodívala. Dávám 3*.

• 14.2.2015  09:56

Kdo by neznal legendárního Spongeboba? :) Nejoblíbenější film mého děctví. Prostě tenkrát mi ten děj připadal něčím úžasný, tak úžasný, že jsem ho musela vidět snad stokrát za sebou, i když už jsem děj znala zpaměti. Skvělej film pro děti, naplno upoutá jejich pozornost :) Za mne 5*.

• 14.2.2015  09:52

Tohle je film spíše určený pro děti, humor je prostě dětinský. Copak snad čekáte? Vtipy, jako jsou v Teorii Velkého Třesku? Asi tímpádem budete zklamaní.

• 14.2.2015  09:08
    Bílá smrt (2009)

Šlo to... hlavně v prvních 30ti minutách, kdy bylo vše hodně napínavé :) Atmosféra skvělá, která vám v některých částech i naháněla hrůzu.

• 14.2.2015  08:56
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Vcelku vtipné, když se sejdou dementi, arogantní zmetci, špekáčci, bárbíny, "odborníci" a tak podobně... :) Je to fakt sranda sledovat a divit se nad tím, že se tam ještě někdo hlásí.

<< předchozí 1 2 3