• Thriller

Šéfkuchař na grilu (2014)

Domáca pohodovka na večer. Nikoho neurazí a môže len pobaviť.

Transformers: Zánik (2014)

Nekonečných 165 minút. Príšerná nuda, ešteže máme na ovládačoch rýchlopretáčanie.

Coherence (2013)

Myslel som, že po prvých 10 minútach non-stop žvástania to vypnem. Tento nový trend sci-fi fakt nemusím. So sebazaprením som to dopozeral a presne som prepokladal, že to nejak tak aj skončí ako to skončilo. Nápad dobrý ale to je všetko.

Národ Z (2014) (seriál)

Tak tomuto sa povie extra sracka. Neviem ci to chceli natocit ako dokumentarny ciernobiely film z druhej svetovej ale ak ano podarilo sa, skodaze sa sekli skoro o 80 rokov. Otrasni herci, na cele s tym blbcom co hra v kazdej debilnej roadmovie. To je asi najhorsi pilot aky som snad videl. To si radsej pozriem Fatmagul na Joj plus ako toto.

Agresivní virus (2014) (seriál)

Ako to dobre začalo tak sa to rúti strmhal do sračiek. Škoda malo to veľký potenciál. To nelogické správanie postáv je až tragikomické. Neviem koľko dní behajú po meste upíry (alebo čo to je), zabijajú a infikujú ľudí kde sa len dá a tam si to akože nikto nevšimol, v telke a v rozhlase hlásia nejakú chrípku. Tak takto kamuflovať nedokážu ani v Severnej Kórei.

Cesta (2014)

Uf tak toto bolo nekonečné a nekonečne nudné. Akože postapo film kde Gáj Pírs nepovedal skoro jednu celú vetu a Robo Patizón hral umumlaného debila. Natáčanie jazdy v aute, uprené zbytočné pohľady a sem tam strela z pištole ešte neznamená, že bol natočený film a v tomto prípade to platí dvojnásobne. A pointa tohto diela? Hnmm...