• Životopisný

A čo ja, miláčik? (1986) (TV film)

Dávam plný počet, pretože v dnešných sračkách je táto konverzačná minikomédia úplný skvost. Vtipný príbeh, herecký koncert 3 hlavných postáv - prerod Bobinka z ušliapnutého programátoríka na leva salónov nemá chybu

Anatomie zrady (2020) (TV film)

Velmi příjemné překvapení

Anne s E na konci (2017) (seriál)

Vynikající, vynikající, vynikající. Nečekala jsem, že mě Anna může takhle "převálcovat." Díky tvůrcům za krásné nadčasové dílo.

Anny (2020)

Jsem tu jediná, která si myslí, že Anny si spíš vydělávala fiktivním sňatkem s cizincem než šlapáním chodníku? Neumím si představit starší šedivou tetku, že jí vůbec někdo zastaví s úmyslem sexu. Já bych jí spíš zastavila s otázkou, jestli nepotřebuje pomoct. Taky vůbec nesdílím názor zde, že byla nad věcí a měla dobrou náladu. Já vidím bídu jedné opuštěné ženské, která svět vidí s jakýmisi růžovými brýlemi a nechce vidět realitu, nechce přijmout nemoc, přes zdravotní problémy nadále kouří a jede si své. Není pak divu, že v 58 letech vypadá na 70 a v 63 letech umírá. Smutné.

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Nikdy jsem nepochopila, jaká motivace vede soutěžící k účinkování v této soutěži. Otázky jsou tu absolutně nevyrovnané, takže někdy může vyhrát horší soutěžící a to ještě musí taktizovat, jak propojit 3 strany. A výsledek? Po 2 kolech nervů a štěstí dostanete šanci hledat výhru, což je úplná náhoda nebo štěstí. Když vyhrajete 500 Kč, tak to nepokryje ani cestovní náklady.

Bába z ledu (2017)

Na tento film jsem se opravdu těšila - a jak to už bývá, přišlo zklamání. I když začátek výborný, rodinný oběd opravdu strašidelný, další vývoj už uvěřitelný nebyl. Bandě otužilců jsem nepřišla na chut a Adéle už vůbec ne. Celá atmosféra zmizla jako závan větru a do konce filmu se už neobjevila. Jen sled zápletek, které mi byly úplně fuk. Což je vzhledem na utrpení paní Kronerové ve studené vodě škoda

Babylon (2022)

Další oslnivá dechberoucí megalomanská nablýskaná SRAČKA úplně o ničem. Takových filmů tady už bylo - např. Tenkrát v Hollywoodu, Velký Gatsby a pod. Multimilionové produkce a výprava a ve výsledku zhola nic. Odpad nedávám jen kvůli tomu, že existují ještě horší sračky

Barry Lyndon (1975)

Nudná blbina o ničem. Zbytečně vyhozené peníze na dokonalé kostýmy, dokonalou výpravu, pokud je příběh tak plytký, že by stačilo patnáct minut jednoaktovky, tak není o čem.... 95% lidí hodnotí stylem: MISTR KUBRICK

Bohemian Rhapsody (2018)

Veľké sklamanie z ovácií na tento film a hlavného predstaviteľa Maleka. Tento vykulený škriatok Merkuryho nepripomína ani náhodou. Tvorcovia si myslia, že keď trpaslíkovi dajú králičí predkus, bude z neho Goliáš? Fredy bol mocný chlap a nie táto trasorítka s vypúlenými očami. Dve hviezdy len za hudbu. A navyše znalci Queenu našli viac omylov ako sa na životopisný film patrí.