Metropolis (1927)

naše růžová současnost- Co oceňuji tak tu roboženu co sloužila jako inspirace pro C3PO.

Vesmírná jednotka (1996)

mnooo, ve finále se to zvrhlo na šílenou uchylárnu a já se dobře bavil. Parodie na star wars, vetřelce a podobně potěšili. 62%

Falcon a Winter Soldier - Muž s hvězdou na hrudi (2021) (epizoda)

ty jo nevej Cap, je pěkná držka a strašně otravnej, doufám že mu ten kanálovej poklop brzo ukradnou a ho zabijou. Jinak zatím mě to moc nebere, chci víc akce a míň kecání.

Vlčice zpustlé země (1987)

Standartní blbý postapo béčko, jakých se tenkrát točilo mraky. Ale má to jedno pozitivum a to sexy polonahý kočky v čele s ultra mrdnou Kathleen Kinmont. Jen škoda že neukázala aji kamzíky. Hudba super synťáky 80. let. Prostě oddechovka 45%

Nightmare Cinema (2018)

až na tu povídku o mladým opičákovi to docela ušlo, tu si mohli odpustit a dal bych i 5. hvězd.

Charlie Says (2018)

Co to jako mělo bejt? Bulharský soft porno? Tak hnusný neherečky jsem už dlouho neviděl. Jako fajn ukazovali cecky ale vraždy stáli za hovno! Za ty cecky jednu slabou

Ďábelská lest (1996)

snadno předvídatelné, konec mi přišel neskutečně vtipnej. Což nejspíš nebyl záměr tvůrců. Škoda že neměla Katka Bejtsová víc prostoru, možná že její vyšetřování by bylo zajímavější. Jednu nadhodnocuju za tu kočenu Izabelku

Manson (1997)

mno tohle už bylo lepčí, hromada cecků, mrdaček, bobrů, brutality, krve a halucinací. Jen ten hobit co hrál Karlíka, byl hrozné.

Časové pásmo bylo změněno