Zatím spolu, zatím živi (2010)

Myslím si, že kombinace Cruise Diaz funguje. Lehká naivita Diazové musí každého pobavit. Zvlášť asi pánské osazenstvo. Dlouho jsem ji v ničem neviděl a musím říct, že má stále co ukazovat. Cruise v roli "zachráním všechny a všude" opět nezklamal a likvidoval vše. :-D Jako letní oddechovka naprosto ideální. :)

Dokonalá bouře (2000)

Efekty fakt super. Trochu mě překvapilo, jak tam Clooney zaplul zpátky do té lodi na konci, ale je to něco jiného, než klasický happy-end. Trochu mě sice nudil příběh filmu, ale jakmile se kluci dostali na moře, tak jsem se bavil.

Shrek: Zvonec a konec (2010)

Nebylo to špatné, ale už to trochu ztratilo šmrnc. Nejhorší ze všeho hlavně je, když se vedle Vás v kině posadí pokažený stroj na smích a směje se každému záběru. To mi trochu poničilo dojem z filmu. Nicméně film za zkouknutí stojí. Ale kdybych si měl vybrat, tak bych asi nešel už na 3D. Dojem mi trochu kazil pohled na rozmazané postavy a mohl jsem mít sebe lepší brýle.

Horší než smrt (2010)

Takové akorát pro nedělní odpoledne. Lehké, občas malinko fádní, ale vyhozený čas to úplně není. Lepší než se ukousat nudou. :-D

Predátoři (2010)

Na tenhle film jsem byl docela zvědavý. A pocity? Ze začátku jsem měl pocit, že koukám na Predátora 1 v jiném obsazení...stejná hudba, skupina lidí v džungli a neviditelní predátoři číhající na svou kořist. Co mě nadchlo byl Adrien Brody a Lawrence Fishburne. Brody jako nekompromisní lovec lidí, který první pochopí o co jde a snaží se jít za svým cílem. Fishburne zase za výkon se svým virtuálním kamarádem. Fakt mě tím docela nadchl. Celkově tedy mě film bavil, ikdyž zpočátku jsem se obával...

Rozervaná objetí (2009)

Musím říct, že na to, jak mě Almodóvar baví svým pojetím ve filmech, tak jsem měl trochu rozporuplné pocity. |V jednu chvíli jsem dokonce málem usnul, což mě naprosto zarazilo. Na můj vkus jsem strašně dlouho čekal až příjde něco, co mě chytí. Je to to jako kdybych byl na pouti na atrakci s výbornými světly a hudbou, ale celá ta jízda byla podprůměrná, protože mě v ní nic nepřekvapilo. S velkou lítostí za 2 hvězdy.

Opičí král (1986) (seriál)

Jde to, ale dře to. Ve své době jsem to ale žral každým coulem.

Záložní plán (2010)

Myslím si, že tento film je naprosto excelentní pro ty páry, které si těhotenstvím prošly. Člověk se viděl skoro v každé situaci. :-D Myslím, že takový kousek je dobrý i pro dvojice v očekávání pro odlehčení jejich situace nebo uklidnění, že je to vlastně všude stejné. ;-) Není to film plný gagů, ale na to jak jsem se bál, že to bude hloupé a nudné, tak jsem byl příjemně překvapený. Takže kdo máte děti, dejte je hlídat a kdo je teprve čekáte, tak šup do kina, ať si vzpomenete na chvíli, kdy Vás to ničilo a nebo ta druhá polovina z Vás uvidí, jaké to může být. Good luck.

Kniha přežití (2010)

Tak k tomuto filmu snad ani nemám slov. Snad jen jednu větu. Jednou shlédnout a dost. Hned mi bylo jasné, že celá ta záhadná kniha bude "bible", ale moc nerozumím tomu ději. Neakční, postapokalipticky hrozně slabé. Nebýt té hudby, tak by to snad ani nebylo na koukání. ;-)

Hannibal (2001)

Volné pokračování Mlčení jehňátek. Ale opravdu volné. Chybělo mi tam to napětí z rozhovorů mezi Hopkinsem a Fosterovou. Oldman záhrál tu zrůdičku moc pěkně a p=rasátka si vychoval tak, aby jim nakonec sám posloužil jako oběd. :-D Jednička to není ale dobrý.