• Krátkometrážní

Kniha džunglí (2016)

Jsem proti tématům z džungle asi předpojatá a nikdy mě neoslovila. Ale jsem nesmírně ráda, že jsem film viděla. Doporučuji :)

Seance (2009) (studentský film)

Správně zvládnuté řemeslo. Lekačky fungují. Atmosféru to má. Bála jsem se.

Projekt Černá Voda (2015) (studentský film)

Sice to nepřináší do žánru found footage nic nového a je to tak trochu mixáž hororových prvků - ale přesto film po většinu času působí autenticky a správně depresivně, tajemně a dokonce jsem se i nejednou lekla díky dostatečně agresivním zvukům. 32 minut bylo kupodivu koukatelných. Zhlédnuto na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=HG10mbF0uqs

Chlapáci (2015) (studentský film)

Je to dokonale natočení a zpracované. Do studentského filmu už daleko. Přesto to ale mohlo být kratší, nebo se tam mohla objevit výraznější dramaturgická křivka.

Ghoul (2015)

Z posledních pár vteřin filmu jsem trochu nesvá, ale i přesto celý film už asi od páté minuty komunikuje tou tajemnou atmosférou a projížděl mnou mráz až do konce. Je to jeden z těch filmových found footage počinů, který se opravdu povedl v plné míře. Funguje to. Co se týče českého dabingu - je hodně špatný. A myslím si, že i zbytečný. Je to lepší v originále .. tak jak to bylo v kinech.

Chybička se vloudí (2009) (studentský film)

Dokonalé. Nemá smysl tomu něco vytýkat, pokud by se vůbec nějaká taková výtka objevila.

Kauza perník (2014) (studentský film)

Tak tohle je boží! :D Nemá to chybu.

Katana noci (2014) (studentský film)

Člověk by i věřil, že to je pravda. Dokonale zvládnuté herecké výkony.

Fast & Furious RC (2014) (amatérský film)

Mně se to líbilo :D škoda, že autoři nepracovali s barvou - celé by to vypadalo víc drsně a víc jako film, ale je to dobře udělané :D