Insidious: Poslední klíč (2018)

Poté, co se ta kouzelná píšťalka poprvé zjevila na plátně jsem si říkal jediné: Pískej konec!

Americký zločin (2007)

Patos, který je absolutně bez nápadu. Drama, které téměř není dramatem. Velké zklamání.

Drive (2011)

Oddychový film, který mě svým stylovým zpracováním velmi mile překvapil. Výborný soundtrack, bez kterého by snímek nedosáhl takové originality, doplňuje stále klidný Ryan Gosling a ač se jedná žánrově o klasickou gangsterku, jsme unášeni Drivem v atmosféře uměleckého filmu. Podle toho film dosahuje pocitu, že scény s krví nešokují, čas, který Irene prožívá s nejmenovaným řidičem má nostalgický nádech a prohnilost vedlejších záporných postav nás nijak netrápí. Jízda kamery zaručuje filmu poklidnou plynulost. Záběry z helikoptéry nad městem při úvodních titulkách, které střídá Goslingova meditativní jízda po nočním Los Angeles za asistence Nightcall od Kavinskyho, jsou opravdový strop!

Strom na dřeváky (1978)

Film skoro 4 poločasy dlouhý, v němž ztvárnil Pavel Nedvěd famózní roli zamilovaného Stefana, který bohužel ke konci filmu zklamal, jelikož uzavřel svazek manželský v Miláně namísto svého oblíbeného Turína, ve kterém je považován za boha.

Herbert v ringu (2009) (TV film) odpad!

Velmi nepovedená slátanina.