Focus (2015)

parada, pobavilo, az na tech poslednich 10 minut ale to by nebyla Amerika.. Moc povedeny.

Svatba ve třech (2005)

Typis Britis. Neurazi, nepobouri ani neorzhicuje. Oddychovka na pohotovej vecer s vinem

Ferrari - Sportovní auta a super auta (1997)

Auta krasny, zabery na tu dobu jakes takes, ze je to Ferrari slo to urcite lip. Kdo delal hudbu musel byt na praskach ale.. Zvlastni, nevim jestli bych to nazvala dokument..

Sekretářka (2002)

No uz vime kde E.L. James dosla na predlohu :D

Ferrari - Slavná auta GT (2001)

Zlemu, napul nadsenemu komentari pripominajici skolni lavice hodiny biologie. Ovsem film jako takovy krasa pohledet, i kdyz za to muzou nejvic ty auta samy o sobe.

Lída Baarová (2016)

Cekala jsem tribut PANI herecce. Tohle byl des a hruza. Hvezda za snahu. Atmosfera 30 lech parada, no celkove udelane jako Zkaza krasou, slo to i jinak. Nektere sceny byly katastrofa, spousta chyb, sundat si 2x stejnou rukavici asi 3x za 20 minut je teda kumst. Kazdopadne moji doprovodici duchodci byli nadseni, ja zklamana. Pauhoufova spatna volba, bohuzel.

Dánská dívka (2015)

Primo neuveritelny (i kdyz trosku zavadejici slovo v tomto pripade) vykon Eddieho. Nespustila sem z nej/ni oci. Proste nadhera se divat na takove herecke vykony.

Dáma ve zlatém (2015)

Sum sem sup do minulosti. Ja true story neznala takze sem si okousala vsechny nehty :D tezko rict jestli nudou (obcas se to mdle tahlo) nebo napetim, ale drzela sem vsechny pesti at teticka dostane obrazek zpatky. Mistr Reynolds bud absolutne neumi hrat nebo vysinuteho pravnika zahral uplne bezchybne, porad jsem se nerozhodla, ale zbastila jsem mu to. Katie Holmes nemastna neslana - zklamala. Uchvatny pribeh a adekvatni ztvarneni.

Věčně mladá (2015)

Neoslnilo ani neurazilo. Romantarna na destivy vecer.