Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Dobrodružný
  • Animovaný
  • Horor

O mně

 O mně

 

Nejsem žádný velký znalec filmů a dokonce ani příliš velký milovník. Čsfd jsem si založila hlavně kvůli přehledu o tom, co jsem viděla/neviděla/chcividět.

 

Mám ráda brakové filmy, jejichž cílová skupina jsou většinou teenageři. Proto taky často koukám na filmy se středoškolskou tématikou. Ale nemám nijak vyhraněný styl. Také mám ráda muzikály a animované pohádky od Disneyho. Na filmy koukám kvůli relaxaci, ne pro vzdělání, proto nemám ráda přespříliš složité filmy. 

Filmy a pohádky z dětství

Jako malá jsem vyrůstala na Jetixu, dnešní Disney channel mě ale absolutně nebere, to už je kanál pro vymívání  mozků, né pro zábavu. Jako malá jsem napříklada milovala : Král šamanů, Naruto, Červánek, Witch, Co je Andy?, Spirit divoký kůň, Princ Egyptský, Tarzan, Lví král, Tom a Jerry, Krteček, Tři kamarádi a Jerry, Křemílek a Vochomurka, Rákosníček, Víla amálka, Pejsek a kočička, Oggi a Švábi.

 

 

 Filmy hodnotím dle osobních pocitů a dojmů, proto nemohu a nebudu psát komentáře, protože by to bylo víc než stupidní a směšné i pes na LSD je schopen napsat smysluplnější komentář k fimu než já. :))))

 

 

 

 

ASK - http://ask.fm/antik42

Facebook - https://www.facebook.com/anetka.burianova#_=_

Instragram - http://instagram.com/ANET_BURIANOVA

Snapchat - antik42

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ovládací panel
1 bod

Fanklub

(1)

Reklama

Reklama