Francouzská spojka II (1975)

Mě se jeví minimálně stejně dobrá jako jednička a scény s odvykačkou jsou opravdu výborné!90%

Starosti starosty (2004)

3 a 1/2 hvězdy.Komedie jako ze staré školy s příjemným malým městečkem, kterým otřásá předvolební kampaň na starostu :)

Před svatbou ne! (2001)

3 a půl hvězdy a to hlavně za Gena Hackmana a jeho kouřem prolezléhoTabákového magnáta :DSolidní komedie 60%

Alibi (2006)

Jerry o Conell jako první zde v titulkách a přitom tam hraje asi 4 minuty :D Vcelku průměrná krimikomedie s Mrtvolou a spustou podvodníku:)Nenadchne ale ani nezklame 60%

Sloužit Sáře (2002)

Vcelku slušná komedie, ale za ten překlad názvu filmu, by si měl autor ustřelit hlavu.

Velký útěk (1963)

Jeden z nejlepších útěků všech dob! Není co dodat, jen mlčte a koukejte! 90%

Motýlek (1973)

Film kde se nemusí 15 minut nict dít nemusí být proneseno slovo či hrát hudba a přesto je to mistrovské dílo!85%

Rain Man (1988)

Kouzelný snímek.Přímo herecký koncert Dustina Hoffmana který táhne celý snímek k naprosté dokonalosti.Tenhle film snad nemůžete nemít rádi.90%

Strašáci (1971)

Peckinpah má dar ukazovat násilí tak že vás to přímo vtáhne a zaplní emocemi jak žádný jiný režisér.Postupně pomalu gradující snímek ve vás živí nenávist a pomalu vás staví do role takřka zůčastněného.Bravůrní herecké výkony jen podtrhují tuto silnou podívanou. 90%

Hook (1991)

Do světa Petra Pana se podívám kdykoliv znovu! Myslím že tohle je přesně ten druh filmu který se líbí více až na několikáte shlédnutí.70%