• Krátkometrážní

Tropická bouře (2008)

I know what dude I am. I'm the dude playin' the dude, disguised as another dude! :-D :-D :-D a minimálně 90% si tento film zaslouží :-)

Penelope (2006)

♥ skvělý zážitek :-) .. můj velice oblíbený film ♥

Čarodějky (1998) (seriál)

Jako teenager jsem to milovala, ale teď, když to dávají v Tv, tak se jen pousměju a přepínám jinam :-)

Temný rytíř (2008)

Excelentní výkon Heatha Ledgera. Kdybych měla ještě peníze, otočila bych se a šla zpátky do kina na film znova.

Iron Man (2008)

Miluju filmy podle komixů. Nedokážu si představit, že by hlavní roli hrál někdo jiný. Překvapilo mě, že je zde mnoho vtipných scén. No prostě Iron man si mě naprosto získal. Musím na to koukat jen s titulkama, cz dabing je fakt děsnej! Chci 2 ..šup šup!!!

X-Men (2000)

Mám ráda komiksové filmy. Na X-meny jsem se šíleně těšila a jsem totálně nadšená. Na film se podívám pokaždé moc ráda :-)

Deník princezny (2001)

Pamatuji si, že jsem na této komedii byla v kině. Jako 12letá jsem si tento film zamilovala. Dneska to vnímám jako průměrnou americkou komedii. Anne Hathaway ..jako vždy výborná :-).

Napálené celebrity (2003) (pořad)

tohle jsem sledovala už jako puberťák..a fakt je to celkem dobrý.. tady se aspoň ukáže jaký mají ty zazobaný celebrity charakter ;-)

Hrdinové (2006) (seriál)

Po shlédnutí 1. epizody jsem si říkala, že mě to moc neveme... ale po dalších epizodách jsem spadla na zadek... ano ještě teď.. u 4.série dřepím na zemi a nedočkavě čekám.. co mi další díl přinese nového. Být tohle skutečný svět.. tak bych Mr. Sylara rozhodně potkat nechtěla ;-) ___ OBLÍBENÉ EPIZODY: ___ 1. SÉRIE - Homecoming, Six months ago, Company man, Parasite, 0,07 %, Five years gone, How to stop an exploding man ___ 2. SÉRIE - Lizards, Fight or flight, Out of time, Four months ago, Powerless ___ 3. SÉRIE - The second coming, I am become death, The eclipse, Cold snap, Turn and face the strange, I am Sylar, An invisible thread