• Pohádka
  • Rodinný

Neprebudený (1998) (TV film)

scenár a réžia: Matúš Oľha, + hrali: Vladimíra Urbánková, Mária Sisáková, Vasiľ Rusiňák, Ivana Vaňková, Michal Hudák, Jevgenij Libezňuk, Igor Latta, Ivan Stropkovský, Jozef Tkáč, Jaroslav Sisák, Vasiľ Turok, Jaroslava Sisáková, Svetlana Škovranová, Tatiana Kučerenková, Alexander Kučerenko, František Výrostko ml., kamera: Rudolf Krištof ### Toto je televízna adaptácia predstavenia Divadla Alexandra Duchnoviča z roku 1996.

Netrpezlivosť srdca (1974) (TV film)

autor: Stefan Zweig, scenár: Helena Polachová; Vynikajúci Gustáv Valach v role doktora Condora, sympatické sestry Vašáryové.

Nežiadúci (1989) (TV film)

réžia: Vladimír Štric (nie Ladislav Stritz), kamera. Milan Homolka, scenár: Gustáv Murín

Niečo pre mysli ctnej rozveselenie (1980) (pořad)

scenár: Boris Filan, + hrali: Ivan Krivosudský, Pavol Mikulík, Ľubo Gregor, Eva Večerová, Ivan Matulík, kamera: Jozef Hakl

Noc pred Kračúnom (1987) (TV film)

+hrali: Oľga Hudecová, Marta Sládečková, Andrej Rimko, Božena Slabejová, Eva Hlaváčová, Jana Bittnerová (nie Miluše), Stano Král; nehrali tu Paveleková, Rapaičová, Kolínska (uvedená fotka je z inscenácie Predajňa 044)

Oči plné snehu (1983) (TV film)

V hlavnej detskej úlohe Jozef Schwarcz (nie ako je uvedené Josef Schwarz, nar. 1915)

O Džaudarovi a jeho bratoch (1988) (TV film)

Takže opäť 1000 a 1 noc, režisér Chlebík, Šaharazád - Judita Vargová, kráť - Peter Bzdúch. Ešte dodám, že to šťastie, po ktorom túžil Džaudar (Jozef Holec) je princezná (Jana Zvaríková). Scenár: Ondrej Sliacky.

Okamih pravdy (2000) (TV film)

Divadelné predstavenie Štúdia S "Vtedy na Jamajke" (Lasica, Magálová, Kuxová) z roku 2001 sa mi páčilo viac. Táto inscenácia bola menej komorná, intímna a asi vinou obsadenia aj menej zábavná.