Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Pohádka
  • Rodinný
  • Krimi

plakát

Proso (1988) (divadelní záznam)

réžia: Jozef Bednárik, kamera: Jaroslav Zeman, + hrali: Eva Pavlíková, Jana Strnisková, Ján Greššo, Ivan (Béla) Vojtek st., Stano Král, Božena Slabejová, Eva Hlaváčová, Adela Gáborová, Oľga Hudecová, Žofia Martišová, Ján Kováčik, Ján Kusenda, Ernest Šmigura, Anton Živčic, Ján Gallovič, Rudolf Kraus, Mário Kečkéš

Vdova (1993) (TV film)

+hrala K. Kolajová

plakát

Erotikon (1994) (TV seriál)

3 poviedky (nie 4 ako je uvedené v popise). Potešili ma Bobuľová aj Kolajová. Neviem prečo tomu mnohí dali odpad

plakát

Satirikon (1978) (TV pořad)

scenár: Ján Mervart, hrali: Kuželová, Gáborová, Matejková, Slabejová, Bednárik, Kiš, Lenci, Živčic, Bartoň, Jozef Šimonovič

Kolotoč (1989) (TV film)

poviedky: Nič nejde naraz (A.Tokarevová), Nohavice (G.Gorin), Kolotoč (A.Arkanov), Ťažký prípad (V.Bachlanov)

plakát

Prelietavka (1972) (TV film)

V roku 1982 natočil podľa tejto poviedky Ľ. Vajdička inscenáciu Obyčajný príbeh.

plakát

Svet slovenských vodopádov (2021) (TV seriál)

Krásne zábery na slovenskú prírodu a hlavne vodopády. Veľká škoda, že sme sa nedozvedeli ktoré konkrétne vodopády alebo doliny vidíme - stačili by malé titulky pri jednotlivých záberoch. V komentári sú len všeobecné fakty a sem-tam spomenuté, že sme v Slovenskom raji, pod Poľanou, vo Veľkej Fatre...

plakát

Poviestka (1984) (TV film)

+hrali: Marek Lipka, Jozef Vidiečan

Kára (1970) (TV film)

+ hrali: Ladislav Huber, František Torok, Ľudovít Reiter, Božena Muchová (Jozef Čierny tu nehral - len predaboval jedného z hercov). Skoro všetci okrem Laurinca predabovaní, aj hlavné postavy s hlasmi Grešša a Sýkorovej.

plakát

Aj múdry schybí (1984) (divadelní záznam)

Záznam je z divadla Nová scéna. (Nie Astorka, tá vznikla až v roku 1990.)