• Pohádka
  • Rodinný

Mojmír II. alebo Súmrak ríše (2015) (divadelní záznam)

Mám rád divadlo a mám rád diela o Veľkej Morave, ale toto ma sklamalo. Bolo to veľmi ukričané, pre mňa často nepochopiteľné, postava Runa neviem či ušla z psychiatrie nedalo sa na ňu pozerať ani počúvať ju. Jediná vec, ktorá ma zaujala bol asi 10 minútový dialóg mŕtveho Rastislava a Svätopluka.

Výsluch (1973) (TV film)

Divné spracovanie - rozhlasová hra s fotografiami?

Kto hodil kameňom? (1992)

hrali (záverečné titulky): Anna Višňovská, Jozef Švoňavský, Boris Schusnix, Robert Steiner, Katarína Mrázová, Diana Mórová (Ján Gallovič tam nehral, neviem, kto sú uvedení Schuster a Nagy), kamera: Ján Križka

Nežiadúci (1989) (TV film)

réžia: Vladimír Štric (nie Ladislav Stritz), kamera. Milan Homolka, scenár: Gustáv Murín

Žarty a žaloby (1986) (TV film)

TV film obsahuje veršované diela: Hans Sachs: Žarty a žaloby - Vyrezávanie bláznov, Desiderius Erasmus: Chvála bláznivosti (úryvok), Hieronymus Bosch: Liečba bláznivosti.

Ľubica medvedica (1968) (TV film)

autor: Ján Kákoš, kamera: Marián Minárik

O múdrej pekárovej žene (1975) (TV film)

Rozprávka s pesničkami, v ktorej Patrik pomocou svojej ženy prekabáti siláka Dávida. hrali: Zita Furková, Marián Labuda, Peter Debnár, Peter Hudák, Dušan Skokan, Asen Černý, Peter Haberland, Lujza Grossová, Juraj Bernát, Andrej Hryc, Hana Sýkorová, Eduard Vítek, Jozef Stražan; kamera: Tibor Varga; réžia: Jozef Poljaček; vyrobila Redakcia vysielania pre deti a mládež Košice 1975

Čo sa stalo v malom kine (1983) (TV film)

Stretnutie Popolušky, Chaplina a Winetoua mohlo byť veľmi zaujímavé. Ale ten papundeklový drak?

Monika a pes (1983) (TV film)

V hlavnej úlohe Danka Drescherová.