40 let panic (2005)

Hodnocení podle mě neodpovídá kvalitě filmu. Není nijak zvláštní, ale přece jen má nějaké kouzlo, které vás přitáhne. Jeho délka se mi také líbila, protože to není standartních 90 minut. Herci jsou dobří a vtipy jakbysmet. Štve mě, že je tady velmi malý rozsah hodnocení. Filmu dávám 78 %.

Sexbomba od vedle (2004)

Vše už tady bylo řečeno. Jako většina zde komentujících lidí nemám rád teenagerovské komedie. Ale pokud se najde nějaká dobrá a je to zrovna i romantická komedie (snad se tomu dá tak říct), jsem za ni jen rád. Elisha je krásná slečna a její "boyfriend" se k ní (jak bylo řečeno) nehodí. Výběr herců je skvělý, např. zkur*ená trojnožka hraje skvěle. Většina z herců už má nějaký ten film za sebou. Dávám pět, protože jsem tento film viděl několikrát a pořád se mi líbí.

Náhradníci (2000)

Náhradníky jsem viděl (zatím) 3x. A musím konstatovat, že ačkoli nemám zas až tak moc sportovní filmy rád, tento miluji a řadím ho mezi své nejoblíbenější filmy. A okamžik prvního polibku, při kterém hrají The Police, je značně romantický ;-) . Výborná komedie, která mi připomíná heslo No future!