Správnej dres (2015) (TV film)

Nemůžu říct, že bych očekávala něco velkého, ale popravdě, hlavní role mi přišly obsazené zcela nevěrohodně - hlavně tedy mužská role - postava Jirky Mádla. Pro mě zcela namyšlený mladý frajírek, který rozhodně nemůže být tak slavný hokejista několik let. Ano, někdy se promítly dobré vtipy, ale nic velkolepého. Trochu jsem se snažila najít "co tím chtěl autor divákovi říct". Možná, že krása není všechno? Kdepak. Nejlépe to vystihla jedna recenze Stanislava Dvořáka - Taťána oblékla špatný dres. Škoda, že už se nedodržuje přísloví "Ševče, drž se svého řemesla" - akorát další komerční upoutávka s modelkou v celovečerním filmu.

Kouzlo měsíčního svitu (2014)

Woody Allen mě tentokrát trochu zklamal.Nemohla jsem si pomoct, ale děj mi trochu připomínal muzikál My fair lady (hlavně na konci) a popravdě nedokážu říct, jestli je to dobře nebo ne. On jako egoistický, sebestředný, pesimistický muž, který se zamiluje do dívky z nižší vrstvy. Možná jsem čekala něco nového, i když Woody Allen je Woody Allen a vymyslet něco nového už snad ani nejde. Poděkování si zaslouží určitě nádherná hudba a prostředí, kde se děj odehrává.

Soudce (2014)

Právě jsem dokoukala tento film a můžu říct, že to ve mně probudilo silné emoce . Robert Downey Jr. je prostě eso v rukávu a pan "soudce" Robert Duvall předvedl výkon opravdu úctyhodný za což si samozřejmě vysloužil ocenění americké akademie filmového umění a věd a nejen to. Každopádně pokud jste citlivé duše, tak vás tento film třeba dojme k slzám jako mě, ale jinak vřele doporučuji se na tento film podívat.

Popelka (2015)

Různá filmová provedení této neotřelé a stále nejúspěšnější pohádky mě asi nikdy neomrzí. Byla jsem zvědavá, s čím tentokrát filmaři přijdou a myslím, že se povedla úžasná pohádka, kterou samozřejmě všichni moc dobře známe. V této Popelce bych asi nejvíce uznala celkovou grafiku, na které si dali filmoví tvůrci opravdu záležet. Takže pokud máte děti a nevíte na co kouknout, myslím si, že je to ten správný typ, který může bavit všechny věkové kategorie.