Nezvěstní v boji (1984)

Chuck je tu vážně přísnej.. možná až moc přísnej. Nakonec jsem se přenesl i přes téma války ve Vietnamu a hrdiny, kterej od začátku čučí že to tam celé osvobodí a přesně to se nakonec taky stane. Několik slušných akčních scén se tu najde, mohlo to ale trošku rychleji odsejpat.

Profesionál (1981)

Nemůžu dát lepší hodnocení. Přestože Belmondo byl místy opravdu skvělý a poslal tam pár skvělých hlášek, není to můj oblíbený herec. Příběh, děj mě nedokázaly vtáhnout a přesvědčit - něco tomu chybělo. Neřekl bych že víc akce, za to bych film spíše pochválil. Stejně jako za pár lehce erotických scén. Ale třeba u honičky v autech u Aifelofky jsem na to doslova koukal s otevřenou pusou.

Island Fever (2001)

Nevyužité prostředí, místo herců je slyšet pouze relaxační hudba, nepříliš sympatičtí herci (Everhard je super pornojméno:)), kondomy, průměrné scény = průměrné péčko.

Smyslná (2000)

Normální průměrný péčko s nepodstatným příběhem. Silvia Saint to trošku vytáhla, super lesbická scéna. A i když to chápu, nemám v pornu kondomy rád.

Grace (2014)

Moc mi pohled z první osoby nesednul. Určitě se z toho dalo vytěžit mnohem víc a nemusela to být až taková nuda. Musím říct, že jedinou emoci ve mě vzbudila scéna, kdy své babičce vydloubla oči a to jen z toho důvodu,že jsem věděl, že se tam do konce filmu již neobjeví.

Žhavé výstřely (1991)

Nej parodie.. legrace od začátku až do konce. A teď už spát, v půl šestý nula nula vstávám!

Sladký život kurev (2011)

Je to těžké řemeslo. Celé je to spíše o atmosféře a pocitu, který to ve vás zanechá. Nebo má zanechat. V Bangladéši bych se neopřel ani o zeď, hrozná špína. Ledovou kuřbu jsem neznal, jinak mě ale tento dokument ničím nešokoval (možná až na věk některých dívek) ani vědomostně neobohatil. A ponaučení na závěr - bez peněz do bordelu nelez:)

Superman (1978)

Tohle je přece klasika - superman. Oddychovka na kterou se v telce kdykoliv znovu rád podívám. Zlej padouch a Superman, Klark a nádherná Lois... do historie se nezasahuje, ale pravidla jsou přece od toho aby se porušovaly:) I přes ten přiblblej účes mu dávám 5*.

Walk the Line (2005)

Kdo ví jak by to sním dopadlo, kdyby mu na to tenkrát nekývla. Zfilmovaná část života jednoho z mých nejoblíbenějších (nejen)country muzikantů z USA. A skvělá scéna z kriminálu... true story: https://www.youtube.com/watch?v=1zgja26eNeY Tohle by v té době u nás asi neprošlo.

Sloní muž (1980)

Neměl jsem tušení že doktora hraje Hopkins, prostě jsem ho pod těma fousama nepoznal. Herecky je to naprosto skvěle zvládnuté a příběh chudáka Merrica je tak dojemný. Především závěr je skutečně silný. Bohužel s hodnocením musím být trošku přísnější. Film měl být kratší, pár scén je předvídatelných a trošku mi neseděly, prostě to semnou až tolik nehnulo, což může být způsobeno pracovní deformací. Adagio for Strings..kúl!