3022 (2019)

Az na niektor efekty(ktore boli fakt hrozne miestami) pozeratelne scifi. Nehccem spoilerovat a tak ukoncim moj komentar

Zbloudilci (1997)

Take velmi slabe 3 hviezdy..ale potom co som v poslednom case videl som zhovievavy. Komorny pribeh ktory neurazi. Na jedno pozrenie ok

Errementari (2017)

Ja som zial videl anglicku verziu co si myslim dost ubralo na autenticite:( Inak je to taka rozpravka v celkom fajn prostredi.Slabe 3 hviezdy

Únik z okovů (2001) odpad!

Po tunajsich komentaroch som si to chcel pozriet.Zial je to presne taka hovadina ako to tu ludia opisuju. Simandla som predtym nepoznal...tak aspon som o nieco skusenejsi

Xtro II: Druhé setkání (1990)

Mozno aj z tohto filmu cerpali nejkau tu inspiraciu tvorcovia hry Half-Life. Rozdiel je ze Half-Life je legenda a tento film pravom upadol do zabudnutia.Zaujimavy namet sa zmeni na vykradacku mnozstva filmov s dost slabymi efektmi a hereckymi vykonmi. Asi slabe 2 hviezdy

Xtro (1982)

Ako videl sum uz vela divnych filmov...ale niektore sceny ma fakt prekvapili. Celkovo dost wtf zazitok so striedanim nechutnosti , nudou a nevysvetlitelnymi skutocnostami(hracky????). Fakt som zvedavy co ma caka pri 2ke a 3ke...

Experiment strachu (2008) (TV film)

Neviem sa rozhodnut medzi 2 a 3 hviezdami. Ako to tu uz bolo napisane zaciatok je fajn..atmosfera fajn. herecke vykony fajn ale nejako ten koniec je taky..no nechcem spoilerovat. Dam velmi silne 2 hviezdy

Noční hrůzy (1993) odpad!

Je to fakt hrozna zlatanina. Dal som tomu sancu iba preto ze Hoopera som toho dost videl a vacsinou to bolo na urovni.(Tiez meno Englund ma svoj cveng v hororovych vodach).Zial toto je fakt horzne...neodporucam. PS:Ale aspon som konecne zistil ze z akeho filmu je ten xicht na plagate..videl som ho milion krat ale nevedel som z kadial to je:)

Mlýnek na maso (1993)

PLUSY:Napad,Originalita,Umiestnenie do Obcianskej vojny(Takych hororov moc asi nieje).Dost znamych hercov. Prijemna dlzka. MINUSY: Ziadne masky, Ziadne gore.Dost slabe suboje. Celkovo tak na 2,5 hviezdy...ale budem dnes zhovievavy