Cesta vzhůru (2000) (seriál)

Zidealizovaná ukázka dnes velice módní "výchovy prožitkem", která se dostala se zpožděním i do ČR a v rámci tzv. teambuildingů zachvátila mnoho skupinek nadšenců...Nenáročné, odpočinkové, občas opravdu kýčovité...

Cestománie (1999) (seriál)

Svět je krásný a díky cestománii je nám blíž...;)

Collateral (2004)

Naprosto úžasný thriller, který si diváka svou dynamikou naprosto získá..Jak píše Boss321..v dnešní době je příjemné, vidět thriller, kde není milion efektů a všechno tam nelítá do vzduchu..Výborné herecké výkony, skvělá režie, zajímavý příběh!Bravo

Crash (2004)

Úžasný film. Trvalo mi velice dlouho, než jsem po skončení titulků zavřel pusu...Problémy (nejen) americké společnosti, které film řeší, jsou velice důležité a pocit urgentnosti, který jsem z filmu cítil je v pořádku..Zážitek.

Černá labuť (2010)

Silný zážitek. Nemohu se ovšem zbavit dojmu, že už jsem podobné motivy viděl zpracované lépe. Toť ovšem pouze můj subjektivní pocit po shlédnutí filmu. Objektivně: naprostá povinnost pro fanoušky tohoto žánru, Natalie a její životní role (Oscar je ve správných rukou), geniální hudební kulisa filmu od Clinta Mansella..

Četa (1986)

Ohavnost, zrůdnost, nesmyslnost válek...Tyto a podobné přívlastky se už mnohé filmy pokusily vykreslit svou atmosférou či příběhem...Tento snímek Olivera Stonea ja jedním z těch, kterým se to povedlo...Je mi opravdu líto padlých vojáků, kteří umírali či prožívali "peklo na zemi" na druhé straně zeměkoule jenom proto, že si jejich přiblblá vlast hraje na policajta celého světa...Z válečné atmosféry mi je ještě teď úzko a nepomohla ani nádherná hudba Samuela Barbera..

Čistá duše (2001)

Tak toto je genialita sama!Naprosto dechberoucí podívaná a prvotřídní pokus o vykreslení osudu slavného matematika. Především herecký výkon Russell Crowa je fenomenální. Vřele doporučuji.

Čistá práce (2008)

Akce od začátku do konce..Když už si člověk myslí, že to podstatné už film ukázal..přijde přeřazení na vyšší otáčky a začíná od píky a s mnohem lepší podívanou..Hodnotím za tři hvězdy..čtvrtá je za skutečný příběh, který opět dokládá, že politika a její nástroje jsou svinstvo..

Ďáblův advokát (1997)

Naprosto úžasný film, plný úžasných hereckých výkonů v hlavních rolích...Vše vystihují komentáře Bosse 321 a Anthonyho..