Vyšehrad (2016) (seriál)

Štáfka žeru, takže mu odpustím i některé slabší detaily, jinak pobavilo. Vypatlaný fotbalista jak vyšitý.

Nábyteček (2010)

LENA JE BOŽÍ! Jsem si jistá, že mnozí Auřini vrstevníci se v Nábytečku najdou. Stejně jako já, až na ten zážitek v trubce.

Hellraiser (1987)

O tomhle filmu jsem předem věděla jenom to, že se jedná o starý horor podle předlohy Barkera. Tohle jsem určitě nečekala, nejde o slabší hororek, je to jeden z těch, u kterých se zvedá žaludek od samého začátku. Iracionální, ale za mě dokonalá zápletka mě dostala. Pětihvězdičková záležitost, která evidentně nestárne.

Deadpool (2016)

Marvelovky obecně nejsou moc můj šálek. Když jsem viděla v kině trailer, řekla jsem si, že džouky o "avokádu, které ošu*alo starší avokádo" fakt nejsou nic pro mě. Ve výsledku jsem ale byla mile překvapená - mělo to spád a dokonce mě to několikrát (nečekaně) pobavilo.

Grinch (2000) odpad!

Tenhle film jsem poprvé viděla jako malá a už tehdy jsem ho nenáviděla. Odpornost, nechutná zelená věc, za kterou mi bylo opravdu trapně. Jim Carrey ano, v tomhle filmu ale rozhodně NE! Nechápu, proč má tolik zastánců v českém publiku a z jakého důvodu o něm někteří mluví jako o vánoční srdcovce. NEVKUS.