Tři (2005)

Film jsem si pustila dnes, kdy už jsem na 100% věděla, že test filmových znalostí nezvládnu. Chtěla jsem mít nějaké filmy v záloze, ke kterým bych mohla napsat ukázkové komentáře. A ejhle! Na tento rádoby komedie-drama film se kritika píše úplně sama! :D Banda rozmazlených, v ruce mačetu nikdy nedržících lidiček, co měli přežít rok na opuštěném ostrově? To mi hlava nebere. Dobře, jeden chlapík by se našel, ale ten se naneštěstí odporoučí ve třetí čtvrtině filmu. A holka, co nemyslí na nic jiného, než jak si dobře uvázat šátek kolem pasu a jak co nejrychleji sníst všechno jídlo a její o nějakých 20 let starší manžel, který si neumí pomalu ani vyřezat klacík na lovení humrů přežijí bez úhony? Co to má být? Já bych to nazvala parodie. A ke všemu jsem už vůbec nechápala, proč měla ta holčina stále čistě bílé plavky, když na ostrově žila rok bez pracího prášku. To i ten Spongebob v moři žije lépe. A ta šamanka, co si tam lajsla pár hula-hula tanečků s chudákem woo-doo panáčkem měla být příčinou toho všeho? Pardon? Teď mě vystihuje toto poříkadlo: Přišla jsem, viděla jsem, nechápu, odcházím.