Velká nádhera (2013)

Brilantne natočené. Krásny dizajn. Neskutočný Paolo Sorrentino a bezchybný Toni Servillo. Skutočná nádhera! 80%

Victoria (2015)

Filmársky skvost natočený na jeden záber. Sme v Berlíne. V nočnom klube. Mladá Španielka Victoria spozná Sonneho a jeho kamarátov. Presvedčia ju aby išla s nimi. Najprv to vyzerá na milý rozhovor Sonneho a Victorie a blbnutie v hlavnom meste Nemecka. Až kým Victoria nezistí, že "nový" priatelia majú ráno vylúpiť banku. Adrenalínová jazda, ktorá Vás vtiahne do deja a už nepustí/ aspoň v mojom prípade. Sturla Brandth Grøvlen je skutočný UMELEC. Chcem viac takýchto filmov! 85%

T2 Trainspotting (2017)

EXCELENTNÝ VIZUÁL ! Danny Boyle to dokázal, natočil pokračovanie na Trainspotting z roku 1996. Film, ktorý sa navždy zapísal do dejín a taktiež k mojím obľúbeným filmom. To je dôvod prečo som sa na druhé pokračovanie tak tešil. Návšteva kina ma ohromila. V skratke by som to napísal asi takto "Nostalgická filmová jazda so skvelou muzikou a vizuálom videoklipu" CHOOSE LIFE ! 90%

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Jeden z NAJLEPŠÍCH filmov, aký som kedy videl/ možno aj najlepší. Veľmi podcenený film. Za takúto réžiu a herecké výkony by si zaslúžili oskarov. Majstrovské dielo! 100%

Útěk do divočiny (2007)

ONE OF MY FAVORITES! Film, ktorý ma stále naštartuje na cestovanie! Christopher McCandless bol iný ako ostatní. Nechcel pekný dom, auto, mať veľa peňazí. Ale prečo? Preto, lebo jeho napĺňalo cestovanie, chcel žiť po svojom. Potom ako spálil všetky svoje doklady a peniaze poslal na charitu sa pustil do dobrodružstva, ktoré ho čakalo na každom kroku. Za úžasný zážitok z filmu ďakujem → Sean Penn(réžia), Emile Hirsch(herecký výkon), Eddie Vedder(hudba). Odporúčam každému tulákovi! 100%

Bellflower (2011)

Neskutočná bomba! Artove poňatie nezávislého filmu, ktorý sa končí úplným šialenstvom. Odporúčam pozrieť, za málo peňazí, veľa muziky!