Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
5 fanoušků
/ 2 body
bigoffka
Žofie Grundová
Vyškov, Jihomoravský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Animovaný
Komedie
Drama
Akční
Horor
film
seriál
TV film
pořad
hudební…
USA
Japonsko
Velká Británie
Česko
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Vlčí děti
(2012)
Džudžucu kaisen 0
(2021)
Dobrý Will Hunting
(1997)
Seznamte se, Joe Black
(1998)
Princezna Mononoke
(1997)
Pestrobarevný
(2010)
Malé ženy
(2019)
Brendan a tajemství Kellsu
(2009)
Na nože
(2019)
Život je krásný
(1946)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
2 body
Fanklub
(5)
AdamXB-1
qeetco
tomaty
Aknyt_tynka
aceiik
bigoffka10