kwii

kwii

D D

Česko

• 19.3.2018  10:33
    168 hodin (TV pořad) (2005)

Pravda lež domněnka, všechno jedno.. a Nora, ach jo..

• 19.3.2018  10:21
    Bába z ledu (2017)

paní Kronerová úúúžasná, ostatní se dalo.. příběh i osatní herci, ale Zuzana.. opravdu skvělá. Za ni hvězdu navrch!

• 19.3.2018  10:18

pěkné obrázky, které nevede žádná nit příběhu. Škoda. A tak to mohlo být krásně postavené na roli Vlka Kaisera..

• 19.3.2018  10:13
    Nikdy nejsme sami (2016)

Herci byli ve svých rolích sice výborní, jinak ale opravdu film, který už nechcete nikdy vidět. Jakoby byl život jen hnus a nechutnost. Ale svět není jen černý.. vyhozené peníze, pane režisére. A může to sbírat cen kolik chce.. kýbl hnusu. Fuj.

• 31.1.2018  11:04

úžasné, dosud neviděné, nadchlo. Škoda jen, že pro nás, co neovládáme angličtinu, je film s titulky, které odvádí od vychutnání si každého obrazu.. chce to zajít ještě jednou a jen se dívat.. Smekám.

• 11.8.2017  08:04

** jen za herectví Omara Sy a té holčičky, ostatní všechno špatně... hlavně scénář, škoda talentu pana Omara Sy pro takovou slátatinu..

• 7.2.2017  13:19
    Bohéma (TV seriál) (2017)

U mě ten seriál padá tím, že není jasné, co je fikce a co je realita. Vymyšlené postavy i děje mi vadí, a nejvíc to, že ani nevím, který děj a která postava je reálného základu a která ne. Vymyšlené dialogy by mi nevadily, ale celé situace?? Navíc je tam naprosto zbytečná ta druhá dějová linka z osmašedesátého. Mě to zbytečně ruší a vysvětlivky proč/jak nepotřebuji. Jinak herci, zejména p. Javorský - excelentní. i když kdoví.. poslední díl jsem se dívala jen chvilkama, a příští už si nechám ujít úplně.. asi, bohužel.

• 23.1.2017  21:51
    Trpaslík (TV seriál) (2017)

senzační, zatím nemám víc slov, páč se ještě směju :-))) .. gratulace autorům, fakt že jo! To je tak ujeté, až je to skvělé.

• 23.1.2017  12:02
    Temný Kraj (TV seriál) (2017)

.. snad jen ten Vaculík, na toho se dalo dívat. Jinak naprostá slátanina, která ale vůbec nedrží pohromadě.. i ty nitě praskaj. Totálně rozbitý sled děje, příběh.. scénárista i režisér by měli chodit kanálama. Jedna hvězda za herce, ty za nic nemůžou.. Další díly už beze mne. Pa.

• 21.6.2016  12:29
    Definice lásky (TV film) (2012)

... nečekala jsem po té smršti jednohvězdiček tak milé překvapení. Krásně vykreslené charaktery, hezky zahráno, dějově.. tak uvěřitelné příběhy, záznam doby, lidí, místa... poklona pan Sebechlebský.

• 27.4.2016  09:25

Rodinné zlato, které nelze posuzovat dnešními měřítky.. a hlavně měřítky dospělého, protože je to pohádka pro... děti. A tak je třeba k ní přistupovat. Pohádka, která nikdy nezklame... leda bychom byli už tak staří, že už bychom na pohádky nevěřili :)

• 25.4.2016  10:52
    Samsara (2011)

skvělý zážitek, který si někdy určitě naordinujete ještě jednou!

• 25.4.2016  08:41
    Chcete být milionářem? (TV pořad) (2016)

Pan Vašut je velmi dobře zvolený moderátor. Má charisma, je příjemný a sympatický... a na tom stojí celá tato soutěž, na moderátorovi. Jak soutěže moc nesleduju, kvůli panu Vašutovi jsem si výjimečně 3 díly pustila a víceméně nelituju. Za mne 4 - tedy v tomto typu pořadu.

• 25.4.2016  08:39
    3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (TV seriál) (2004)

Ano, je přeDonutilováno, ale za to Donutil nemůže. Za to může Česká televize. Za mne standardně skvělý výkon pana herce, scénář tohoto dílu byl zábavný.. dobrá oddechovka na večer. Za mne 3 a půl.. tak asi :-)

• 25.4.2016  08:38
    Intolerance (TV pořad) (2010)

Intolerance, díl 4 - Závislí na závislých Náhodně jsem shlédla díl 4: Člověk se na to dívá a přemýšlí, jestli si z nás dělají srandu nebo ne. Tedy ti tři výtvarní umělci :-) - ti ano, ale bylo zajímavé a veselé, poslouchat je. Všechno ostatní bylo k vážnému zamyšlení nad světem, nad lidskými bytostmi, nad námi a nimi... za mně 4, Zaujalo a zastavilo..

• 25.4.2016  08:34
    Rok ďábla (2002)

Skvělé! Nevšední námět i vyuzlení, fikce prolnutá s realitou, krásné písničky.. film, u kterého se dá přemýšlet i poslouchat. Film, u kterého se nenudíte.

• 24.4.2016  19:49
    Krajinou domova (TV seriál) (2014)

Krajinou domova TV seriál, 1. díl Záběry kamery moc hezké, zpracování v některých místech příliš na efekt - hdr nadměrně užíváno. Komentář zbytečně emotivní a návodný - co a proč se nám má líbit - stačilo popisný, klidný - takhle to působilo jako film do přírodopisu 8. třídy ZŠ. Ale krajinu máme nádhernou, to ano. Jen ji zpracovat střízlivěji.. Takže za kameru 5, za úpravy záběrů 2, za komentář 2.. vychází mi 3. Bohužel.