• Krátkometrážní

Madison Mars x Lucas & Steve - Lunar (2019) (hudební videoklip)

67% / Jde o dobrý track s již osvědčenými interprety, jenž v roce 2017 již vypustili velmi dobrý track "Stardust", ten je dle mě stále o chlup napřed než tato novinka, která má sice stále dost energie ale video už jej moc nedoplňuje. Video: 55%, Hudba: 79%

KSHMR feat. Jake Reese - Carry Me Home (Lyric Video) (2018) (hudební videoklip)

38% / Písen je bohužel silně inspirována slavnou "More Than You Know" od spojení Axwell a Ingrosso, ačkoli to zní lépe než verze originální, není žádný důvod abych podporoval plagiátorství. Video: 54%, Hudba: 22%

Clean Bandit Feat. Marina & Luis Fonsi - Baby (2018) (hudební videoklip) odpad!

9% / Já nevím co k tomuto říci, prostě komerční hovno, hudba nezajímavá a k zeblití, video ubohé a idiotské bez špetky originality. Osobně mě sere kam se Clean Bandit dostaly během těch let, song od songu horší a horší. Video: 14%, Hudba: 3%

Marshmello ft. Bastille - Happier (2018) (hudební videoklip)

20% / Hudebně katastrofa a možná i nejhorší píseň od Bastille vůbec a ohledně videa tak tam vidím na velkou inspiraci, ba dokonce okoukávání od klipu k tracku "Take Her Place" od Dona Diabla a kapely A R I Z O N A, jenž vyšlo o nějakých 10 měsíců dříve a téma je dosti podobné, jediné rozdíly jsou, že v Happier umře malé holčičce a v Take Her Place samotnému interpretovy, dále také fakt, že v Happier dostane dcera hrdinky o 20 let později psa, který je skoro stejný jako ten co jí samotné před lety umřel, zatímco Don Diablo na nového pejska čeká max. v řádu týdnů / měsíců ale dostane úplně jinou rasu. Jedním z dalších důvodů prečo sa mi toto nepači je asi také to, že mám slabost pro plemeno husky, které se u Marshmella nevyskytuje, ovšem tento důvod je dosti nepodstatný a zbytečný zde uvádět, hold vám řeknu, že upřednostňuji klip i song od Dona Diabla, který je po obou stranách mnohem lepší. Video: 28%, Hudba: 11%

Zametač stop (2007)

74% / Ku podivu o trochu lepší než Inferno co jsem viděl před tímto, důvodů proč tomu tak je, je opravdu dost, neobvyklé a zajímavé téma, k tomu ještě solidní příběh a skvěle hrající Samuel L. Jackson, faktem je, že mě trochu zklamal konec, (SPOILER!!!!!) kde Cutler dá Vargasovi sešit se zkorumpovanými policisty, který je poté spálen a několik desítek podplacených policistů je tedy "zachráněno", osobně bych byl radši kdyby se Cutler za každou cenu vzepřel všemu a učinil spravedlnosti za dost. Film jako takový je dobrý a za zhlédnutí určitě stojí ale čekal jsem trochu více.

Geniální vynálezy (2015) (pořad)

40% / Bohužel tento pořad není očividně pro mne ačkoli se něj koukat dá tak u většinou tří předmětů (věcí) řeknou pouze za jakých podmínek to vzniklo a současný stav + jak to funguje, ovšem o tom co se dělo mezi vznikem a současností (tím je myšlen hlavně vývoj), tak o tom se zde prakticky nemluví a pokud tak velmi okrajově což mi celkem vadí, další věcí jsou dosti často opakující se výrazy při ukončení každé z věcí, které mě doslova sraly s tím se ještě pojí nesmysl o tom, že jde o věci používané každý den, jako opravdu nevím o tom, že by např. takové vznášedlo vlastnil každý, ba dokonce já ho nikdy v životě ani neviděl a jak to tedy může být každodenní věc?

Fétiche (1934)

81% / Toto je synonymem pro to čemu říkám takřka dokonalý animák, skvělý hudební doprovod, z velké části skvělý příběh a roztomilí hlavní hrdina, pak bych tu možná ještě viděl jako pozitivum triky, které zde nejsou vůbec na špatné úrovni. Ohledně toho co mi zde vadilo tak šlo především o druhou třetinu filmu kdy se na plátně objeví ďábel a z příběhu se stává jakási kaše ve které je těžké se vyznat, každopádně zpět do dění mě po několika minutách vrátila přítomnost pejska a pomeranče, jako další věcí, jenž mi zde celkem překážela tak byl určitě smích ďábla, který v některých momentech podle mě zní dosti nepřirozeně.

Feline Follies (1919)

56% / Na mě možná až trochu moc depresivní snímek s ještě depresivnějším a ne zrovna šťastným koncem, každopádně animačně je to na slušné úrovni a příběh je tak nějak na tom podobně.

Bionicle 2: Legenda Metru Nui (2004)

54% / Fakt, že začínám 2. místo prvním dílem je to, že procházím staré DVDčka a bohužel první díl se kvůli stavu disku odmítl přehrát a tak jdem do tohoto. Osobně jsem jako malý měl Bionicle dosti rád a později kvůli dočasnému konci ze strany lega jsem přešel na Transformers kde jsem do ted, ono film se mi tento kdysi i líbil ale ted po letech je všemu jinak, ono na 75 minut se mi to zdá dokonce až dlouhé, děj je prakticky o ničem a já jsem div neusnul a ještě né moc dobrá animace. Celkově je toto mírně podprůměrný animák, který třetí hvězdu dostává jen z nostalgie.

Odebrat z přátel: Dark web (2018)

49% / Po zhlédnutí prvního dílu jsem moc nečekal, ale změna prakticky všech co na tomto pracovali tu je patrná a i pozitivní ale i přes to je znát, že si některé věci přenesly z jedničky i do Dark Web. Ted ale k filmu jako takovému, osobně mě tu trochu potěšila přítomnost nějaké té atmosféry co je znát od začátku do konce, bohužel je dosti slabá a nestačí na nějaké to vcítění ba dokonce sdílení strachu s hl. postavami, další věcí jsou postavy samotné, které na rozdíl od prvního dílu jsou už přeci jen trochu vyspělejší ale i přesto je jejich chování čas od času debilní a nezvládnou řešit problém normálně, dokonce vraha vybízejí aby za nimi šel, viz. přeposlání několika milionů do háje, pokud by existoval film, kde budou postavy logicky uvažovat a nebudou druhou stranu provokovat tak bych si tvrdil říci, že by to mělo větší úspěch ale pak by nejspíše nešlo o Horror, jinak jsem rád, že postavy umírali různými způsoby a nešlo o žádnou monotónnost jako u prvního dílu a poslední je téma, dark web je velmi zajímavé a pokud nepočítáme pár dokumentů tak opravdu filmově neprobádané a je to bohužel škoda, v posledních letech trend právě deep webu a dark webu již skoro vymizel a tento film přichází jako na zavolanou, smůlou je, že není nijak extra dobře zpracovaný a mohl toto téma využít lépe, dalo by se to přirovnat k Slender Manovi, ačkoliv šlo o velmi populární témata před lety, tak vše mimo výjimek lze považovat pouze jako zneužívání jména něčeho z čeho by mohlo být něco opravdu dobrého, zatímco u Slender mana je výjimkou PROXY: A Slender Man Story, u tématu Dark Web/Deep Web nic mimo dokumentů neexistuje. Shrnutí: sice sám o sobě film není tak špatnej ale je celkem dosti nudnej a ničím mimo hlavní zápletky (držení cizího notebooku a nasrání mocnějších lidí) nepřekvapí, hold smůla, čekám na něco lepšího.