Bez kormidla (2014)

Me se to libilo, řekl bych,ze docela povedenej beckovej film a docela dobra muzika.....nenudil jsem se,dal u toho brcko , tri pivka a pohoda.

Odpojit (2012)

Tak tohle je naprosta PARADA!!! Jeden pribeh zajimavejsi jak druhy,treti....Perfektni ukázka kam nas muze dostat internet, web a chytry telefon. Myslim,ze dobre varovani pro každého z nas a hlavne pro rodice.......KDYBY SLA DAT SESTKA, TAK JI TAM SOUPNU.

White Bird in a Blizzard (2014)

Tak tohle byl film s velkym F! moc velka parada, vychytana muzika....hned jsem se vratil do mych mladych let kdy jsem ja posedaval na baru a tohle se hralo....jinak film fakt uzasne natoceny,herecke vykony excelentni,krasny lidi a silny pribeh dospivajici holky ...Doporucuji a nemuzu jinak,nez tomu nalozit plny počet hvezd. Doporucuji PS: Chtel jsem jit vecer na pivko ale tento film me prilepil k zidli,tak jsem sel pro pivko jen do lednice.

Pomsta (1990)

Tak tedy nevim, ale tento film z mého pohledu na 60 procent bych tedy nevidel.....asi prehanim trochu ale davam číslo 5 z duvodu,ze jsem na konci opravdu brecel jako malej kluk........plus vykon Kevina Costnera samozrejme