Kmotr (1977) (seriál)

Knizka ...az do posledního kmotra od Maria Puzo je taky narez!!!!!! da se ještě sehnat horko tezko na netu. Jestli je pravda,ze to Mario Puzo tahl s Mafii jak jsem se všude docetl, tak to je jeho věc a jestli je pravda,ze zemrel u pokerového stolu s doutnikem v popelniku a sklenickou plnou whisky v ruce ,tak to mel slusnej odchod. Jinak filmy o mafii patri k mym oblibenym.

Tři dny ke svobodě (2010)

Videl jsem obe verze, ale malinko se mi libila ta Francouzka vic, ale obe vyborne zpracovany a o muzice ani nemluvim.

Čistá duše (2001)

Naprosta pecka! Byl jsem na tom před lety sam v kine a vůbec nevim jak jsem se dostal domu, fakt uzasnej film

Gladiátor (2000)

Dal bych ctyri hvezdy ale tady bych urazil filmoboha a to nejde,tak musim za bura.

Drive (2011)

Skvela muzika,dobrej film,dobra kara....a Ryan??? paradicka

Blue Valentine: Milostný příběh (2010)

Dostalo Me to a pokazdy když to nekde davaji v TV tak vseho necham a koukam a koukam a koukam...poplacu si a rikam si jak je ten život nekdy kruty...perfektni film .. EXELENTNI Ryan Gosling plus vyborna muzika. Ten kdo tento film ohodnoti méně jak trojkou,tak nebyl nikdy zamilovany .

Patrola (2012)

Slusnej kousek!!!

Pohotovost (1994) (seriál)

Nejsem serialovy typ ale tady když moje zesnula babicka Jaja na to koukal,tak jsem si vždy prisedl a uz jen z ucty k ni,ze ten serial mela moc rada a milovala jednoho doktora...myslim,ze to byl ten z byvale Jugoslavie tak davam plnou palbu

Michael Jackson's This Is It (2009)

Tak tady musim dat za plny počet ikdyby to byl odpad , jelikož jsem,byl a budu neuveritelny fanoušek Michaela Jacksona