Takoví normální Američané - Soudruzi (2014) (epizoda)

Podobně jako u první části pomalý rozjezd. Chybí zde postava Granny. Tvůrci se více zaměřili na postavy dětí. Ale pořád slušná zajímavá epizoda.

Banditskij Pětěrburg (2000) (seriál)

Ano. Je jasné, že v Česku nic ruského nemusíme a nesnášíme. Nicméně seriál Banditský Petěrburg rozhodně stojí za vidění. Patří mezi to nejlepší co v ruské televizi vzniklo. Zachycuje kriminalitu od rozpadu Sovětského svazu až po nedávnou současnost. Rozkrádání veřejného majetku, prolínání politiky a kriminality bílých límečků. Tak to pravděpodobně v Rusku v 90.letech vypadalo a možná stále vypadá. Žádné zákony,oligarchové, zkorumpovaná policie, bývalí KGB a mafie. Seriál je výborně natočen a obsazen. Není to žádný odpad. Jestli se přehoupnete přes tradiční odpor sledovat něco ruského může to pro vás být velmi dobrá podívaná.

Takoví normální Američané (2013) (seriál)

Ano. Jak říká Lima. Vynikající seriál, který se u nás bohužel nechytil. Fantasticky natočené a na televizní seriál velice výpravné. Na střihu první série asistoval dokonce sám Steven Spielberg jehož produkční společnost AMBLIN se na seriálu také podílela. Seriál je zasazen do vrcholu studené války v 80.letech minulého století. Keri Russell a Maytthew Rhys vypadají jako tradiční americká rodinka ale ve skutečnosti jsou agenty KGB. Přičemž Philipovi začíná pomalu docházet, že Sovětský systém nemá šanci na výhru, dokonce chce přejít nadruhou stranu. Zatímco Elizabeth, fantasticky ztvárněná Kerri Russell, je uvědomělá agentka, která systému stále věří. Zadání sovětské centrály bývají nelehké a ke všemu centrála vyšle Granny. Nepříjemnou "babičku" se kterou se Elizabeth nesnáší. Samozřejmě nechybí FBI a CIA, které mají za úkol najít tzv. illegály tedy agenty KGB o kterých CIA ani FBI nevědí.Je to všechno krásně zamotané a nechybí velice napínavé finále. Možná se série pro někoho pomalu rozjíždí ale rozhodně stojí za vidění.

Larry, kroť se - The Seder (2005) (epizoda)

Larryho snaha dělat dobro vyústí v katastrofu když na židovskou oslavu pozve pedofila, který mu dal dobrý golfový tip. Navíc je Larry přesvědčen, že mu soused doktor krade ráno noviny.

Larry, kroť se - Série 5 (2005) (série)

Na Larryho sáhla smrt a Larry chce po této zkušenosti změnit svůj styl života.Jeho přítel Richard potřebuje novou ledvinu a Larry je vhodným dárcem. Avšak Larryho snaha za každou cenu dělat dobro ho jako vždy dostane do řady problémů.

Larry, kroť se - Série 4 (2004) (série)

Čtvrtá série populárního seriálu zraje jako víno. Tentokrát je Larry osloven Melem Brooksem aby si zahrál v muzikálu Producenti. Zkoušky představení jsou ale velkým problémem a pro slavné herce Davida Schwimmera a Benna Stillera představuje Larry nemesis. V osobním životě to není moc lepší. Mimochodem se mu podaří přivést prostitutku na baseball, neúspěšně se stát republikánem, totálně zlikvidovat narozeninovou párty Bena Stillera atd. Série je okořeněna nabídkou Sheryl, která dá na začátku Larrymu pikantní nabídku. A sice že po deseti letech manželství může mít sex s jinou ženou. Zábava může začít.

Larry, kroť se - The Benadryl Brownie (2002) (epizoda)

Výpadek telefonního signálu má katastrofální dopad na předávání cen a přítelkyni Richarda Lewise. Navíc je Larry obviněn že má rasistický přístup k dávání spropitného.

Larry, kroť se - Série 3 (2002) (série)

Ve třetí sérii se Larry rozhodne, že bude spolumajitelem luxusní restaurace. Tato skutečnost mu ale přinese další řadu neuvěřitelných situací a trapasů. Podaří se mu například opít dítě, zneuctít Svatou rodinu, naštvat rappera a zrušit koncert Alanis Morrisetové. Báječná podívaná nekončí. Doporučuji pro anglickyx hovořící originální verzi protože dabing na HBO je příšerný.

Larry, kroť se - The Baptism (2001) (epizoda)

Další nejlepší epizoda druhé série. Larry nemůže uvěřit, že novomanžel Cheryliny sestry konvertuje z židovství na křesťanství. Při návštěvě křtu Larry způsobí další "malý" problém a je považován alespoň na chvíli za hrdinu mezi Židy.

Larry, kroť se - Shaq (2001) (epizoda)

Pro mě nejlepší epizoda druhé série. Návštěva tchýně a tchána Larryho rozhodí. Na pomoc přijde Jeff se dvěma vstupenkami na palubovku utkání týmu L.A.Lakers. Avšak Larry způsobí týmu velký problém, když o jeho nohy zakopne nejlepší hráč Lakers Shaq.