Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
6 fanoušků
/ 3 body
Dr.Hadr
Premun
České Budějovice, Jihočeský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Drama
Animovaný
Sci-Fi
film
seriál
divadelní…
TV film
pořad
USA
Velká Británie
Česko
Německo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené filmy
(10)
Hanebný pancharti
(2009)
Dokonalý trik
(2006)
V jako Vendeta
(2005)
Temný rytíř
(2008)
Memento
(2000)
Osudový dotek
(2004)
Equilibrium
(2002)
Zastav a nepřežiješ
(2006)
Matrix
(1999)
Forrest Gump
(1994)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
3 body
Fanklub
(6)
Ahurmen
Tomasak
shunk
wond3r
M&R
klouvR
Časové pásmo bylo změněno