Záhada Silver Lake (2018)

Zdlouhavé, nudné... já musím říct, že film mi nedal vůbec nic, celou dobu jsem si říkala, jaké množství drog musím požít, abych se bavila a našla v tom smysl.. dávám 2 hvězdy pouze za Garfielda v hlavní roli.

Avengers: Endgame (2019)

Byla jsem raději na premiéře, protože mi bylo jasný, že by se nešlo vyhnout SPOILERŮM. Kina narvaný k prasknutí na všechny časy, dny apod. Teď k filmu. Líbil se mi, musím říct, že si opět ponechal svou velkolepost. Humorné chvilky byly opravdu humorné. Před filmem jsem si říkala tvl 3hodiny dlouhý film? a při filmu jsem si říkala, ať to ještě nekončí, 3 hodiny utekly jako voda. Stan Lee tam opět vykouknul. Celé to bylo promyšlené do posledního detailu, i když samozřejmě zůstávají otevřené některé dějové linky pro které bude jistě ještě prostor. Za mě tam bylo úplně vše-drama, zápletka, věda, komedie, superhrdinové, zbraně, blesky, láska, naděje, smrt, smutek a jistá satisfakce. Jistě si zaslouží všech 5 hvězd..

After: Polibek (2019)

Hodnotím kladně,to sexualní napětí mezi hlavnimi herci. Ano, co si budeme povídat, je to pro ženský, je to romantika, pohádka a pro mladé, ideálně teenage holky. Myslím si, že je to opravdu něco mezi velmi nebezpenými známostmi, 50 odstínů šedi a twillight, ale funguje to. Člověk to musí brát s nadhledem, navíc aktéři odmítají drogy a alkohol, hlavní hrdinka je panna, hlavní hrdina je trpělivý a používá ochranu, myslím, že poselství pro mladé to taky splňuje, ale jo, libilo se mi to.

Ženy v běhu (2019)

Viděla jsem na dámské jízdě, nic moc od Českých filmů neočekávám, protože mě většinou nebaví, musím říct, že ženy v běhu mě překvapily, trefily se mi do vkusu a jako komedie, u které človék vypne super. Smála jsem se od začátku do konce, samozřejmě určité předvídatelné chvilky tam jsou, ale naposledy mě takto bavily ženy v pokušení. Je to určitě komedie spíš pro ženský. Za mě 70%

Insidious: Poslední klíč (2018)

Ze všech dílů zatím nejslabší, jak dějově, tak celkovým dojmem a promyšlením. Za mě celý film stojí na ozvučení a lekacích scénách, chvílema až nelogicky postavenýma, celou dobu jsem si musela říkat, že pokud ta ženská zažila tolik děsivých duchů,démonů apod, tak jak ji mohla rozhodit ,,žena´´ kvůli které přestala se svou prací - viz. 3 díl. Dvojice lovců duchů byla hodně slabá až trapná a neteře samozřejmě jedna krásnější než druhá...