DarthFailord

Jan Šnajder

okres Brno

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 22.1.2020  21:45
    Bodyguard - Epizoda 6 (E06) (epizoda) (2018)

Excelentní díl!!! Just wow

• 19.1.2020  20:39

Jedno z nejlepších zakončení sitcomu a možná seriálu vůbec. Neskutečná práce s vývojem postav. I slzna ukápla. Tleskám celému týmu BBT a děkuji za nezapomenutelný zážitek.🙏🙏

• 22.12.2019  19:47

Howardova píseň v TOPU!!

• 4.12.2019  21:49

Tak tohle je strop. Brilantni scenaristicka prace. Vypravecskej styl lvl 1000.Just wow!

• 18.11.2019  22:17

Opět vymazlený finále👏👏👏

• 15.11.2019  12:41

Skvostnej dil.

• 1.11.2019  12:10

Co to sakra??😱😱😱😱

• 12.7.2019  10:14

Musím říct, že jsem byl velmi mile překvapen, jakou povedenou oddechovku MCU vytáhlo po veleúspěšném a náročném Endgame. Humor už není tak hloupý jak v jedničce a ani se tak moc netlačí na pilu. Mladí herci v čele s Tomem Hollandem a Zendayou byli opravdu výborní. Tom Holland zahrál ze všech svých dosavadních pavoučích rolí asi nejlépe jak mohl. Jeho dilema a smutek po Thanosově lusknutí a ztrátě Tonyho je výborně vykreslené a na plátně mu opravdu přejete ten jeho zasloužený odpočinek na cestách po Evropě s partou kamarádů a holkou kterou chce sbalit. Jake Gyllehaal jako Mysterio byl už jen takovou třešničkou na dortu. Škoda jen, že z něho udělali jen padoucha na jedno použití. Jeho celková práce s iluzemi byla dokonalá a chvíli mi dělalo i problém než jsem se v tom zorientoval. Pro nás čechy tady samozřejmě byla Praha a pár českých vtípků, které pohladily po uších českého diváka. I přes svou stopáž 130 minut film neuvěřitelně rychle odsýpá a najednou je konec, ani nevíte jak. Ještě musím říct, že potitulkové scény byly po dlouhé době opravdu super a obzvláště t jedna udělala Spider-manovi život na Zemi podstatně těžší a bude zajímavé sledovat, jak se s tím zvládne poprat. Nakonec bych ještě rád vyjádřil svou úlevu, že se do MCU nakonec i přes proklamace trailerů nezařadí multiverse. Chvála bohu. Far from home překonalo první díl snad ve všech aspektech a mám z toho upřímnou radost. 85%

• 27.3.2019  13:46

Fuuuuck....

• 15.3.2019  15:43

95%. Téměr dokonalost!

• 15.3.2019  14:28

100% ultimatni dil

• 18.2.2019  19:56

Tyooo to bylo výborný. Takhle dobrá a inteligentní česká komedie tady dlouho nebyla. Vtipy byly vážně na úrovni a trapnost se ve filmu ani nemihla. Hoffman alias Luďan zase skvělej. Ondra Vetchý král vtipu. Dámské obsazení bylo mužskému oku více než lahodící a dámy naopak měly na co koukat taky. Výborná stopáž jen přidala filmu na svižnosti. Podle mě možná asi i česká komedie desetiletí. Super navštívit film s drahou polovičkou. Budete se bavit oba! Fakt povedený! 85%

• 18.2.2019  08:52

Velmi milé překvapení. Má to všechno co to mít má. Akci, love story, povedené triky, jenoduchý avšak kompaktní děj. A na oči si zvyknete. 🙈80%

• 16.2.2019  20:48

Všechno je tu boží! 😂

• 9.2.2019  20:53

Hořííím!! Ten konec😂😂😂

• 4.2.2019  22:01
    MOST! - Epizoda 5 (E05) (epizoda) (2019)

Pro mě zatím nejlepší díl! Hlášky neskutečný🙈😂

• 15.1.2019  12:56
    Gangy z Birminghamu (TV seriál) (2013)

Naprosto jedinečný seriál, který vás vtáhne a už vás prostě nepustí. Fenomenální soundtrack a odzbrojující obsazení. Cilian Murphy zahrál Thomase Shellbyho naprosto skvostně. Bráchové jakbysmet. Přidejme si Sama Neilla, Toma Hardyho, Adriana Brodyho, Malíčka, matku Draca Malfoye a máte to tam. Dokonale zvládnutá výprava. A ten anglickej přízvuk? Bloody hell. První série je ještě spíše takový rozjezd ale pak to jde každou sérii strmě vzhůru. Nemůžu jinak než plná palba a 95%. Ultimátní eriálový zážitek. Všichni, kdo mají rádi kvalitní seriály povinně shlédnout. By order of Peaky fokin Blinders!!!!!

• 31.12.2018  15:47

Je to řádně ujetý ale stojí to za to! Interakce s divákem po vzoru československého pana Nováka a herních pecek typu Detroit a Until down pozvednuta do vyšších úrovní. Je to prostě úlet. 85%

• 13.12.2018  20:12

Moooc dobry!

• 12.12.2018  20:20

Ty kráso tak tohle je jiná štábní paráda. Neuvěřitelná jízda od začátku do konce. Joe Taslim i Iko Uwais v nejlepší možné formě. A nejenom oni, ženské osazensvto filmu je našlapaný snad ještě víc. Ty ženský dávaj neuvěřitelný sady. Celý film jednoznačně táhnou souboje a jejich choreografie. Nešetří se krví ani brutalitou a stejně jako třeba v Raidu je tady obrovské množštví fatalitek. Snad ještě víc. Téměř na každýho odrovnanýho týpka je jedna originální smrt. Až nereálný, co se vše dá vymyslet. Ono toho má s Raidem společného teda daleko víc. Tohleto těm klukům Indonéským fakt jde. Nevím kam na to chodí. Místy to opravdu není pro slabší povahy. Je to vážně sílený. Ale stojí to za to!! 80%

• 27.11.2018  21:40

Jednoduše TYVOLE!!!!

• 15.11.2018  15:48

Tak tohle byl moc našlapanej díl!

• 13.11.2018  14:28

konečně je to zpět v plné parádě. TWD is back

• 5.11.2018  23:41

Wow! No klibouk dolů. Skvěle vygradovaný díl. Nabitý emocemi k prasknutí s dojemným finálem. Good bye Rick Grimes. Byla to jízda. Ukázky na další díly s posnunem v čase vypadají na svěží vítr v seriálu a návrat prvnotřídního The walking dead. Klobouček

• 22.10.2018  18:04

Strašlivá nálož toto. Maj gaaaaad😱😶

• 22.10.2018  16:12

Wow rozhovor Karen a Fiska? Woooow!! Moc hutna atmosfera!!

• 19.10.2018  15:55

Tak tohle je prosím velká sada. Po celkem zdlouhavém začátku pořádná nálož😱

• 27.8.2018  15:55

Ty krávo...co jsem to právě viděl?😱😂

• 9.8.2018  00:04

Ale jo bylo to super! Tom Cruise neskutečnejve svých 56 letech. Rebecca Ferguson k sežrání! A vše tak zamotané a akční jak máme rádi. Prostě pořádná akční pecka! Není to lepší než Národ Grázlů ale i tak super 80%!

• 20.6.2018  20:22

Ježiš strašně dobrá epizoda. Vysvětlení čím zanikl svět a tak. Moc povedený!!

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8