Národ Z (2014) (seriál)

Hodnotit seriál podle prvního dílu je jako srovnávat bitevní tak s míchanýma vajíčkama. Po prvním díle jsem sám myslel že to bude totální „Bull shit" ale dal jsem seriálu šanci a vyklubal se stoho podle mě výborný kousek s velkým smyslem pro humor. Srovnání s psychologickým hororem The walking dead nepřichází v úvahu společné mají jenom to že je zombie apokalypsa toť vše. Takže to shrnu některé postavy mě jsou silně nesympatické a některé zas vyloženě bombové americký redneck doktor nemá chybu, Abby prdelatá redhead teenagerka se svým baseball palcátem libující si v zabíjení zombies bomba, famózní odstřelovač 10K je jestě puberťák co vživotě neměl sex a neviděl porno taky nemá chybu, leader skupiny jestly se to tak dá nazvat černoška (která mě tam nesedí od začátku) členka národní gardy to jako jediná všechno bere rádoby vážně, Murphy pacient 0 lék který se musí dopravit do vládních labolatoří je chrakter sám o sobě dělá si co se mu zrovna zachce a na všechny a navšechno kašle, Občan Z tajný agent ,který monitoruje pohyb celé zkupiny a dává jim „povely" kam, kde, jak a co a ktomu provozuje dalo by se říct soukromé rádio Z, bez čínské prostitutky,velitele národní gardy,abbyjiného divného přítele a později drsného „mother fucker" mexikánca by to samozřejmě taky nešlo. To k postavám asi si už každý domyslý jak seriál vypadá a jaký má děj. Hlášky jsou samozřejmostí a jsou dost vtipné, narážky na jiné filmy ať už se zombie tématikou nebo ne jsou skoro v každém díle. Je to skvělý komediální seriál na styl Zombie apokalypsa