• Romantický
  • Thriller

NGK (2019)

Pohľad do praktík politického sveta v Indii, podplácanie, vyhrážanie, vraždy a do toho sa zapletie mladý muž, ktorý chce niečo zmeniť. Aby ale vôbec dostal šancu dostať sa do politického systému, musí pristúpiť na pravidlá hry. Veľmi dobré v akčných scénach z neho urobili trochu supermana, ale bolo to fakt dobré, proti supermanom nič nemám.

Aashiq Banaya Aapne: Love Takes Ove (2005)

Scenár v podstate klasický, nič nové pod slnkom, Tanushree mi príde ako pomerne "drevenná" herečka, niektoré scény, ktoré v inou herečkou mohli byť skutočne "Oh" boli trochu zabité. Tento film je však naozaj dobrý hudobne a Emraan ako klasicky, "bad boy" zamilujúci sa do dievčiny, sa zmení na hrdinu a jeho zasnené oči všetko vyriešia. Ale v princípe sa mi to páčilo :-)

Chhichhore (2019)

Smiech cez slzy, tak by sa zjednodušene dal popísať tento film. Príbeh o priateľstve, životných prioritách, súdržnosti a láske. Skvelý kúsok.

Housefull 4 (2019)

Výborný film o naplnení osudu troch párov, prelínanie časových línií s dávnou minulosťou, to mám rada. Hlavne časti z minulosti boli výborné. Súčasnosť trochu pojašená a zamotaná, ale ako celok ma to pobavilo a zaujalo, len na piesne si nejako neviem spomenúť už teraz...

Dream Girl (2019)

Milý film, bavila som sa, hudobne síce nevýrazný, ale celkovo dej aj idea celkom dobré a vtipné.

Marudhar Express (2019)

Milý príbeh nesmelého mladíka, jeho dohodnutej svadby a splnení sna jeho otca mať do roka vnúčika...

Kanden Kadhalai (2009)

Tento film je jasný dôkaz toho, že keď dvaja robia to isté nie je to vždy to isté. Imtiaz je pán režisér a vie to. Tu, rovnaký scenár aj mnoho scén, iná hudba pridaná nejaká tá bitka. Ale nemalo to iskru ako Jab we met. Tamanna bola vcelku fajn, ale Bharath Srinivasan bol totálne katastrofálny a skazil mi už tak dosť biedny pocit z filmu.

Ungli (2014)

Príbeh priateľov, ktorí vytvoria gang, aby chránili obyčajných ľudí pred skorumpovaným systémom. Vcelku dobrý príbeh, možno to chcelo trochu viac akcie a dotiahnuť vzťahové línie, ale aj takto sa mi to páčilo.

Why Cheat India (2019)

Príbeh krutej reality vzdelávacieho systému v Indii a podvodov okolo neho. Snom každého rodiča zo strednej triedy je, aby jeho syn vyštudoval univerzitu a získal titul, zakladá sa na tom vážnosť rodiny čo tlačí na deti viac ako samotný vzdelávací systém. Je zaujímavé zamyslieť sa nad tým, či tie podvody sú vôbec podvodmi :-) Film je dobre natočený, páčilo sa mi to.

Rush (2012)

Thriler z novinárskeho prostredia, v celku zaujímavé aj keď prekvapivo krátke a vzhľadom k piesňam ten dej skutočne dlhý nebol, ale má to rýchly spád a akciu. Páčilo sa mi to.