• Romantický
  • Thriller

Jedné jarní noci (2019) (seriál)

Pekný seriál, Hae-in Jeon bol nesporne dokonalý, po Something in the rain sa mi teraz ťažko čokoľvek hodnotí, jeho herecká partnerka ma veľmi nedostala nejako som si ju nedokázala precítiť Hudbu som takmer nevnímala, ale dej ma stiahol do seba, takže nakoniec sa mi to páčilo aj keď 100% nie.

Chamak (2017)

Vcelku milá záležitosť o tom ako si dvaja mladí ľudia vyberú jeden druhého za manžela a manželku lebo sú jeden o druhom presvedčení, že sú milí, tichý a nekonfliktný a čo sa stane, keď o sebe zistia, aký vlastne sú.

Tanhaji: The Unsung Warrior (2020)

Na film Tanhaji sa naozaj dobre díva, je natočený veľkolepo, ale trochu chladne, bez emócií. Nedokázala som sa vcítiť do postáv, nevyvolali vo mne žiadne emócie, čo je na škodu.

Good Newwz (2019)

Vcelku vydarený film o tom, čo dva páry podstúpia aby dostali "dobrú správu" a čo všetky im táto "dobrá správa" spôsobí. Film je vtipný aj dojímavý. Hudba vydarená, obsadenie super, ale stále som mala dojem, že z tejto témy by sa bolo dalo vytrieskať o hodne viac.

Made In China (2019)

Netradičný príbeh neúspešného podnikateľa, ktorý prerazí na trhu výrobkom "made in china" a dá lekciu celej Indii. Veľmi zaujímavý príbeh, ktorý upúta pozornosť diváka na 100 %. Svojou "osvetovou" témou sexu sa radí k filmom ktoré majú lámať tabuizované témy v Indickej spoločnosti.

iSmart Shankar (2019)

Ako akčňák je to veľmi slušné, škoda len, že z toho prenosu pamäte nevytrieskali filmári trochu viac. Hlavný hrdina, Ram Pothineni, je tuším viac sympatický ako zločinec a Sarah v podaní Nidhhi Agerwal je tak strašne nemastná neslaná, že by ma zaujímalo ako sa vôbec dostala k filmu. Hudba je skvelá, len ma mrzí, že sa mi podarilo zohnať preklad len na jednu jedinú pieseň z celého filmu.

Králův dvojník (2012)

Veľmi pekný film, citlivo a zaujímavo natočený, zámena kráľa, pričom obyčajný muž z ľudu vládne lepšie ako kráľ z kráľovskej krvi, no ten sedliacky rozum má niečo do seba....

Sarangddawin pilyoeobseo (2006)

Príbeh sa mi páčil, mal obrovské predpoklady priviesť ma k slzám, ale nedošlo na to, niekde tam proste tá iskrička zostala bez pohybu, zasekla sa a vývoj deja napriek tomu, že bol zaujímavý a prekvapivý proste zamrzol na bode nula. Chcelo to niečo čo by viac pritlačilo na city. Škoda. Ale aj tak sa mi to páčilo, len si to nemôžem zaradiť medzi tie filmy, "toto si pusti, keď si potrebuješ vyplakať dušu"....

Kadaram Kondan (2019)

Slušný a veľmi realistický akčný film. Nie, že by som ho musela vidieť znovu, lebo fakt pohľad ako mlátia tehotnú ženu nie je nič moc, ale malo to švih a hlavný hrdina, ťažko ho vlastne označiť za záporného, mal istý šarm ľadového nadhľadu, takýchto hrdinov mám vo filmoch rada.