Sněhurka a lovec (2012)

Takto vam to poviem - tej kralovnej ( Charlize ) som sa fakt normalne bala :-) A najviac sa mi pacila skriatkovska krajina, to bolo nieco neskutocne . Odporucam kazdemu, komu nevadi pootvorena huba Kirsten a ma rad tvrdych a sexy chlapov ako je Chris :-)

Sněží, sněží... (2019)

Milujem romantické komédie a zvyčajne takmer každej uverím a rozcítim sa pri tom a srdce sa mi rýchlejšie rozbúcha pri niektorých scénach, preto som si myslela, že to bude aj v tomto prípade. Opak je pravdou...prišlo mi to nesmierne plytké, povrchné. Že to bolo predvídateľné, to je jasné, ale tu mi to doslova vadilo. Nepáčila sa mi hra na akože drámu v niektorých prípadoch, proste mi to tam nesedelo a keď to malo byť akože aj vážnejšie, mal tam byť menší počet postáv a mohlo to ísť do hĺbky. Niekto to opisuje ako teenage Love actually...no tu chýbal humor a cit. Od Netflixu som rozhodne očakávala viac, nielen príbehom, ale aj soundtrackom. No nič, pozrela som, ohodnotila som a odtiaľto si na tento film už asi ani nespomeniem, lebo vo mne nič nezanechal. Za mňa 2*.

Snoubenec nebo milenec? (2020)

Ak to mal byť pokus o nejaký umelecký počin,tak to bolo naozaj zvláštne. Komediálna stránka filmu tiež veľmi nefungovala. A naozaj nekvalitný dabing...Mne to občas pripadalo tak,že pôvodne mal film aj štyri hodiny,ale musel to skrátiť na hodinu a pol a tak náhodne povyberal scény,ktoré do tej hodiny a pol dá,bez nejakej logiky. Často mi chýbalo nejaké dokončenie scén,akoby veľa veci nebolo dotiahnutych do konca. Som rada,že som podporila film,kde hrá Vica,lebo ju mám rada,ale za mňa celkom sklamanie.

Snovej (2016) (studentský film)

Bavila som sa :-D vtipné, svieže, držala som im palce, aj ked to nedopadlo nakoniec podľa mojich predstáv ;-)

Sociální dilema (2020)

Toto by mal byť povinný dokument v školách. Desim sa toho,čo čaká naše deti. Niektoré výroky má zabili, pretože v nich bola ukrutna pravda. Sme poslednou generáciou,ktorá poznala,aké to bolo žiť bez mobilov a internetu.

Svatební sezóna (2022)

Pekná indická komédia,milujem sceny s Nickom! 😀 Super oddychovka na sobotňajší večer,3,5/5*

Tenkrát poprvé (2020) (seriál)

Prekvapivo milý seriál, zaujímaví herci a celkovo, veľmi dobrý dojem z prvej série. Na konci série som mala slzy v očiach. Oceňujem humor, naozaj pobavil a tiež veľké plus za Paxtonovu sestru :-) Teším sa na druhú sériu.

Tenkrát poprvé - ..., když jsem se sesypal (2022) (epizoda)

Myslím,že toto je zatiaľ najlepšia časť tretej série. Najlepšie na tomto seriáli je to,že postavy nie sy vyhranené,každý má v sebe niečo sympatické,niečo,prečo ho musíte mať radi a musíte mu fandiť. Milujem tento seriál,je to moja srdcovka a táto časť ma v tom len utvrdila. 5/5*❤️

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

I don't ever wanna feel like I did that day Take me to the place I love, take me all the way :-)))))))))) prepacte, ale po troch seriach tohto serialu skutocne nedokazem okrem neprekonatelneho smiechu napisat viac :-DDDDDDDDDDD

The Circle – USA (2020) (pořad)

Toto mi mohli urobiť,že v tom najnapinavejsom sa dozviem,že ďalšia čast bude až o týždeň???? Ako hodnotit tento program...je to stupidita,všetci preafektovani,ale má to grády a človek sa nemôže prestať na to pozerať,takže rozum odkladám a riadim sa len pudmi a teda zatiaľ za 4*