Kouzelná romance (2007)

Milujem túto rozprávku, lebo je pozitívna a akokoľvek by som mala nepríjemný deň, viem, že toto je film, ktorý mi vždy zdvihne kútiky úst. Rozprávka nielen pre deti :-)

Láska a anarchie (2020) (seriál)

Milujem ten seriál! Skvelá hudba,originálne sceny,častokrát príde seriál s takou absurdnou scénou,že jeden nechápe,ale o tom to je..a samotná ústredná dvojica mi totálne sadla,aj keď Sofii by som niekedy najradšej jednu praskla,na druhej strane,je to dobré také,aké to je. Milujem tieto severské love story a toto radim medzi moje naj seriály.

Láska je slepá (2020) (pořad)

Zaujimavy experiment,pacia sa mi tie namotavky medzi ucastnikmi a velmi rada by som verila tomu,ze je to skutocne tak,ako to tam je prezentovane. Ktovie,ako by to vo svete vyzeralo,keby sme sa vsetci takto zoznamovali,aj ked tu je to samozrejme totalne vyhrotene ( ludia zatvoreni v jednom dome,vytrhnuti z reality,bez medii,telefonov,v podstate nic neriesia,len sami seba). V kazdom pripade,mna to zaujalo a tesim sa na kazdu dalsiu cast ( pripade seriu),ktora pride.

Láska na druhý pohled (2019)

Tak toto ma naozaj chytilo za srdce. Príbeh mal slušnú zápletku, tiež by som si rada vyskúšala paralelný život, ako by bolo, keby bolo..4*

Láska nebeská (2003)

Tolko pohladov na lasku som uz davno nevidela. Najsilnejsie na mna posobil rozhovor Colina s jeho portugalskou sluzkou, kde pada v prospech lasky aj jazykova bariera. Film vo mne vyvolava neskutocne emocie a vzdy si ho rada pozriem a to nielen na Vianoce :-))

Láska přes okno (2022)

Dokázala som to dopozerať...za to tá 1*. Inak totálna strata času. Videla som už veľa filmov na túto tému..zlý chlapec,chudobné dievča,on sa do nej nakoniec zamiluje,lenže jeho rodine to vadí...sme spolu,nie sme spolu...do toho erotické scény hodné dospelackych filmov a ta finálna zápletka bola už že gýč nad gýčmi...no ale ako vravím..dokázala som to dopozerať. Suma sumárum..povedala by som,že spanieske After.

Láska v malé Itálii (2018)

Taká milá, nenáročná komédia s romantikou a pizzou v každej tretej scéne. Je to predvídateľné, ale na druhej strane príjemné a vtipné, ja som sa teda bavila. A každú jednu pizzu, ktorá tam bola, by som si hneď dala! 3*

Ledové království II (2019)

Po trosku pomalsom rozjazde ( zhruba do prvej tretiny) to zacalo byt skvele,ba az brilantne! Ja som bola nadsena z celkoveho vizualu,vidiet to v 3D prevedeni,tak chrochtam blahom. Pesnicky hodnotim tiez super a rovnako aj slovensky dabing. Osobne si vsak myslim,ze je to rozpravka mozno tak pre 7+ deti,aby vedeli pochopit niektore vyznamnejsie suvislosti a celkovu pointu a hlbsi zmysel sustredeny na vztah medzi sestrami. Ja som bola nadsena,deti si to tiez uzili,uz tetaz sa tesim,kedy to bude na DVD,aby sme si to doma znova pustili. Za mna lepsie ako jednotka.

Mafiáni (2015) (seriál)

Pútavý, zaujímavý a hlavne mrazivý pohľad do slovenského podsvetia.