Make-up star (2019) (pořad)

Az na niektore plackovite sceny,ktore mi prisli umelo vytvorene,to bolo super. Celkovo milujem vizazistov,to,co dokazu s makeupom,takze toto bola moja srdcovka. Tesim sa z vitaza,myslim,ze si to zasluzil(a).

Manželské etudy po 35 letech - Ivana a Pavel (2018) (epizoda)

Perfektný časozberný dokument, ktorý ukazuje, ako sa môžu meniť osudy ľudí a hlavne, že si treba užívať ten život, snažiť sa z neho vyťažiť, čo sa dá. Najviac sa mi páčilo to ich súžitie aj po "rozchode", každý svoja izbička pekne :-D Bolo úžasné sledovať Ruženku, ako sa menila, inak nádherná žena, bolo radosť sa na ňu pozerať a to som tiež žena. Po skončení tohto dokumentu ostal vo mne istý druh smútku, pretože práve na takýchto dokumentoch vidieť, ako neuveriteľne rýchlo plynie čas.

Město (2010)

Scéna,pri ktorej chalani vyskáču z auta vo svojom mníšskom prezlečku a uvidia policajta v aute, je mojou najobľúbenejšou. Doteraz sa mi pri nej tají dych. A hudba, tá tiež nemá chyby. Super film po super dlhej dobe.

Mesto tieňov (2008) (seriál)

Po tomto serialy rozmyslam len nad jednym. Preco neurobili pokracovanie? Toto bol konecne jeden z tych serialov, na ktorych pokracovanie by som si pockala. A stve ma, ze presli dva roky a furt nic.

Mike i Dave sháněj holku (2016)

Je to hovadina, ale ja som sa fakt bavila. A že to bol miestami hurónsky rehot. Ako taká oddychovka na sobotný večer stačí.

Milostná past (2021)

Skvelý,vtipný,milý,romantický film na sobotný večer,keď sa chcete uvoľniť a ľahnúť si potom do postele s úsmevom na perách. Tentokrát Netflix po dlhšej dobe opäť príjemne prekvapil. A ten koniec - say it's the Mormons :)))))) 4,5*

Miss Březen (2009)

Je to totálna kravina, ale na niektorých scénkach som sa tak nasmiala, že keď si spomeniem na dievča v buse, ako vypadne, tak ma až bolí brucho :-DDD Nečakajte žiadnu kvalitu a veľa ľudí tento film odsúdilo, že je trápny a neviem čo, ale poviem vám, niektoré scénky nenájdete v žiadnej inej dobrej komédii. Na taký oničom deň, keď sa vám nechce nad ničím rozmýšľať, je tento film ako stvorený.

Moje léto v Provence (2014)

Foodfeel movie,ktorý poteší svojou vizuálnou stránkou. Doslova som cítila ten Mistral vo vlasoch a mám chuť ísť teraz na dovolenku do Provance. Za mňa 4*

Mrtví a neklidní (2013)

Milujem tento film. Začnem tým, že proste milujem Shakespearovské hry a čím viac je prevedenie originálnejšie, tým lepšie. Skvelá hudba, ladiaca ústredná dvojica ( aj keď aj Perry bol fešák), ten humor ma dostával do kolien. Film som videla asi 10krát a po tom desiatom raze som musela hodnotenie zmeniť zo 4* na 5, keďže sa stal definitívne jeden z mojich obľúbených filmov :-)

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Na moj vkus to bolo prilis drasticke, ale na druhej strane, velmi ma to zaujalo, lebo som chcela vediet, ako to dopadne. Druhykrat by som to uz nekukala, ale hodnotim pozitivne.