Jsme v tom spolu (2021)

Správný název je "SnowFlakesové se hroutí z rýmičky". Nevtipné, nenápadité, nudné opakování starých námětů.

Bouře meteorů (2010) (TV film) odpad!

Jde o nejhrubší urážku fyziky, jakou si ani Asylum nedovolí.

Cyrano (2021)

Autorka se pokusila dojebat geniální námět prostřednictvím kritické rasistické teorie a tancem se zpěvy. Snažila se, ale odlesky génia stále prostvítaly skrz mrzačený příběh. Věřím, že příště se jí povede být blíže totálnímu úspěchu, a zamázne nějaký další krásný námět do naprostého bezvědomí.

Comme un aimant (2000)

Prostě Magneti. Ještě, že to má pozitivní konec...

Bomba (2021)

V okamžiku, kdy získali kila mohli vystoupit postupně všichni výměnou lidí za závaží. Výbuch v uzavřeném prostoru by tlakovou vlnou zabil všechny přítomné. To se scénárista nemůže zeptat nějakého specialisty?

Bod varu (2021)

Špičková restarace do okamžiku, než začali rvát olíznuté lžíce zpátky do jídla. Pak mě nějak přešla chuť.

Šachová partie (2020) odpad!

Na světě je cca 3000 šachových velmistrů. Tři z nich jsou černoši. Tolik k reálnosti scénáře. Navíc přejít z šachové školky na mistrovství bez několikaletého tréninku a studia zahájení, koncovek, kombinační a poziční hry není reálně možné.

Christmas Incorporated (2015) (TV film)

Dobře, díky nápadu se jim podařilo vyprodat sklady a zachránit fabriku, ale výhled do budoucnosti (nemají žádné nové výrobky) se nezměnil. Takže jenom oddálili nevyhnutelné a business jim zkrachuje o rok nebo o dva později.

Songbird (2020)

Pochopil jsem mesidž filmu. Jediná správná cesta, jak se vypořádat s kovidem je masová výroba náramků na falešné prokazování imunity.