Apostle Peter and the Last Supper (2012) odpad!

To natočilo Asylum v rámci tvorby své náboženské sekce? Kvalita zpracování by tomu odpovídala a i odhadovaný rozpočet - 750 000 USD. Na konkurenčním IMDb má film pěkných 68% (k 3.6.2015) ovšem převážně od nekritických křesťanů. V ateistické a v podstatě k misijní činnosti předurčené České republice očekávám hodnocení výrazně nižší.

Nic než pravda (2008)

Dogs eat dogs. Mám hodně velký problém soucítit se zástupkyní tisku, který nám nejen tady v ČR, ale i v USA lže den co den a jednou pro změnu napráší zaměstnance vlády, která není o nic lepší. A protože silnější pes mrdá, dopadá to tak, jak to ukazuje tento film.

Indián v ohrožení (2014) (divadelní záznam)

Za fyzikální nepřesnosti až lži hvězdička dolů. Albert by nebyl příliš spokojen.

Hardkor Disko (2014)

Skvělá hudba, skvělá grafika. Trochu moc neurčité, ale tak to autor chtěl. A co jsme my, abychom mu to kritizovali? Jenom blbí a nedovtipní diváci...

Vyzvednutí Titaniku (1980)

A hvězdičku dolů za nerost byzanium - tuto "obecně známou" kosočtverečně krystalizující formu dioxidu debilinia (DbO2).

Barbie a Kouzelná dvířka (2014)

Až v této epizodě jsem si uvědomil, že Berbie je zřetelným archetypem árijské dívky, která díky svým schopnostem a převaze nad neárijskou populací bezvýhradně dominuje. Pomáhá hájit a rozšiřovat lebensraum spřátelených národů a skupin, s okouzlující snadností potlačuje zlovolné podbytosti (Malucia). V Mattelu evidentně uvažují správně politicky a určitě fandí spřáteleným a vždy mírotvorným Palestincům!

Sarajevo 1914 (2014) (TV film)

Fuj, to bylo napínavý! Podaří se zabránit první světové válce? Nepodaří se zabránit první světové válce? Nuž, nepodařilo se, ale do poslední chvíle jsem věřil a doufal, palečky držel...

Rio 2 (2014)

Neuvěřitelně stupidní závěr ve mě vzbudil neodolatelnou chuť finančně podpořit vykácení amazonských pralesů. Všech! I s modrými ptáky a oranžovými růžičkami.

Stalingrad (2013)

Jak němečtí fašisté bojovali se sovětskými nacisty (pokud Rusové nazývají Němce fašisty, je zřejmé, že termín nacismu si schovávají pro svůj internacionální socialismus). Stopáž je nechutně přetažená, ždímačka citů funguje na úrovni argentinské telenovely. Jestli tohle je úroveň hlavního proudu současné ruské kinematografie, tak to snad ať raději reprízují "Pavku Korčagina, černé ucho".

Phil Spector (2013) (TV film)

Produkci v polovině filmu došly peníze. Místo druhé poloviny přišly vysvětlující titulky. Asi to není přesně to pravé ořechové.