American Horror Story - Kapitola pátá (2016) (epizoda)

Co si sakra o sobě Ryan Murphy mysli? To mám po každém díle jásat jak byl ten další díl lepší než předchozí? Letošní serie je teda síla. Všechny serie byli jiny ale měli společny to že nebyli tak drastické a horrorové jako tahle.. Parada parada parada ... nemam slov

American Horror Story - Kapitola třetí (2016) (epizoda)

Nevim jak ostatní ale pro mě zatím nejlepší díl. Dokumentární vyprávění už beru jako normalní věc která skvěle pomaha se lepe vcítit do pocitu postav v dané chvíli. Jinak propojení serialu s Coven a flashback Roanoke kolonie parada. Nemam co vytknout.

Tajný život mazlíčků (2016)

Zas taková tragedie to není. Postavy jsou sympatický a New York krásně velký a barevný. Jakožto majitel psa jsem postřehl pár fakt vtipných scen ze skutečneho života s mazlikem ale film sam o sobě nic originalního nepřináší. Dějová linie jde zas ve stylu hledaní ala NEMO nebo TOY STORY... takže dávám 3 kostičky z 5 :D haf

2001: Vesmírná odysea (1968)

Jak začít? Tenhle ,,Klenot,, jsem z nějakého záhadného důvodu přehlížel. Věděl jsem, že je to film který je prý ,,VELKÝ,, KULTOVNÍ,, nebo ,,HISTORICKÝ,, ale odrazoval mě asi rok vzniku který je o nějakchý 10 LET zpátky než STAR WARS. OČEKÁVÁNÍ Po projíždění komentářů a zajímavostí aniž bych zachytil nějaky SPOILER, jsem se moc těšil že uvidím film který mě posadí na zadek a CELÝ MĚSÍC budu přemýšlet nad Existencí sama sebe. A budu se pak nenávidět že jsem se na to nekoukl už dřív, ale...... HODNOCENÍ: Jak už mnozí psali, je to neskutečná NUDA, nevím jestli KUBRICK a všichni co jsou tak nadšený sledovali film s nějakou OMAMNOU LÁTKOU, ale nechápu genialitu v tom že dám 5 MINUT černou obrazovku, natáhnu scény o tom jak někdo jde vyměnit anténu na 8 minut a nesmysli typu, Když ten monolit je na ZAČÁTKU NA ZEMI , PAK HO OBJEVÍ NA MĚSICI? Ne tak nadruhou stranu zas se mě líbila část s HALEM která jako jediná mě dostala... Jinak jsem závěr moc nepobral to už INTERSTELLAR jsem pochopil víc.. ZÁVĚR: Určitě v tomhle díle veledíle vidím KULTURNÍ HODNOTU co se týče GRAFIKY ale zbytek NEPOCHOPITELNÝ A ZDLOUHAVÝ.... třeba jednou ten film pochopím víc .. snad... LEPŠÍ 3 Edit: po 2 shlednutí, už víc chápu Autorovu myšlenku a genialitu takže 4 hvezdicky :)