Oppenheimer (2023)

Vše co si myslim napsal Lischai.. 3 hodiny mluveni o 23455 postav a kratky vybuch .. uz nikdy vic , pardon ..

The Last of Us - Long Long Time (2023) (epizoda)

Asi vše co bych napsal nejlepe popsal @ischerwood. Tolik odpadu a přitom je to jen tragický osud se špetkou té naděje, že cokoliv se děje, není nic lepšiho být s někým koho milujete. Kdyby tam dali milostnou dvojici o hetero páru, bylo by tu 99% že? Pokrytci..

Ptáci (1963)

Ale notak, tohle je to slavné veledílo? Dobře nejsem vychovaný 60s létama takže , nemůžu posoudit, co lidem , kdysi stačilo na to se bát , Ale promiňte, tahle fraška byla tak strašně nelogická. Už ten ůvod kdy se ústřední dvojice seznámí tak divně, klišoidně nereálně. Nevím, asi nad tím moc přemýšlím, ale neumím si představit , proč by se tak měli ptáci chovat. A ještě to ani nevysvětlí. To je ta genialita ? Triky zestárli ale musím uznat že na ten rok genialní asi byli. Za mě největší objev je Tippi Hedren kdy mě neustále dokázala okouzlit i na úkor divných dialogů. 45% bohužel Hitschcoku, tohle pro mě nebylo ..

Duna (1984)

Po shlednuti 1 části z roku 2021 nejde pro mě dát jiné hodnocení… Odpad nedávám ze slušnosti k panu Linchovi ale ted tam vidim tolik špatného … Efekty, Herecké výkony vše tam vidím špatné .. bohužel

Pokoj (2003)

Nejlepsi odpad ale musim uznat že je to ten nejlespi odpad co jsem videl :D

Pokémon (1997) (seriál)

Co dodat , vzpominka na detstvi je vzpominka na dětstvi .. A zdejší hodnocení? Neobjektivní. Myslím si že hodnocení odpad a 1 hvězdička není fér . Jako bych já dal odpad třeba včelím medvídkum jen z důvodu, že to není blizky pro moji generaci ...

Premiér (2019) (seriál) odpad!

Soukup by mel tocit fekal porno protoze 2 girls 1 cup je proti tomu pohadka pro deti..

To Kapitola 2 (2019)

Tak TO byl teda průšvih. Takový TO mělo potenciál, který si ale Andy řekl že nevyužije a vsadí , pro mě nepochopitelně na CGI odflaknuté potvory které vyvolávaly výbuchy smíchu všech okolo a kdykoliv se tam konečně objevil muj milovany Pennywise ve své klaunské podobě , děkoval jsem že aspon na par sekund ho vidím než nějaké hlavy s chapadlama a dalšíma kravinama... Musím ale vyzvednout práci s kamerou a obsazení dospělých herců kteří se s dětsými protějšky popasovaly bravurně... Ale v celku pro mně film kterýmu jsem chtěl dát klidně 4 hvězdičky, musím dat slabe 1 a mrzí mě TO, nebýt hrozných cgi efektu fakt bych dal víc....